Natjecatelji

Popis svih natjecatelja s postignutim bodovima



# Natjecatelj Klub točke
1 ADAMIč TIMON (2 Vd) Shotokan Karate Klub Grosuplje 8.00 točke
2 AKSENTIČ NASTAS (3 nastupi) Karate Klub Postojna 11.00 točke
3 ARSENIć PETAR (2 Vd) Karate Klub Postojna 8.00 točke
4 BAJGOT NACE (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.00 točke
5 BARL MAJ (1 Nastup) Karate Klub Petrovče 4.00 točke
6 BASAR LOVRO (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 3.00 točke
7 BAŠIČ FEKONJA MAI (3 nastupi) Karate Klub Polzela 14.00 točke
8 BATIć MALIK (3 nastupi) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 5.50 točke
9 BATIć NASER (2 Vd) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 5.00 točke
10 BAUMAN GAL (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točke
11 BELE LUKA (6 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 31.00 točke
12 BERA MARIO (1 Nastup) KARATE KLUB BRANIK 1.00 točke
13 BOJC JAKOB (3 nastupi) Karate Klub Postojna 14.00 točke
14 BOROVNIK DOMEN (2 Vd) Karate klub Velenje 8.00 točke
15 BOROVNIK NIK (6 nastupi) Karate klub Velenje 32.00 točke
16 BOŽIČ AMADEJ (1 Nastup) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 točke
17 BOŽIČ CENE (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 9.00 točke
18 BOŽIČ TADEJ (1 Nastup) Klub borilnih veščin Sevnica 2.00 točke
19 BRATUšEK LUKA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.00 točke
20 BRELIH ŽAN (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točke
21 BREMEC ALJAŽ (2 Vd) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00 točke
22 BRITOVŠEK MARCEL (2 Vd) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 6.00 točke
23 BURLAK ANDRAŽ (5 nastupi) Karate Klub Radvanje 22.00 točke
24 ČEH ALEŠ (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 točke
25 CEKOV TIMOTEJ (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.00 točke
26 CERJAK JAKA (2 Vd) Karate Klub Brežice 7.00 točke
27 ČESEN BORIS (1 Nastup) Karate Klub Postojna 2.00 točke
28 CESTNIK EMILIJO (2 Vd) Karate Klub Nestor 5.00 točke
29 CICVARIĆ LUKA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.00 točke
30 ČIMžAR ALEKS (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 8.00 točke
31 COLNARIČ NIK (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 5.50 točke
32 COSOVICI MAXIM (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 10.00 točke
33 ČUčEK MIšEL (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.50 točke
34 ČULIBRK JAN (1 Nastup) Karate Klub Kranj 1.00 točke
35 CVELBAR TILEN (1 Nastup) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 točke
36 DEBELAK DEJAN (2 Vd) YUKI klub ČATEŽ 4.50 točke
37 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (3 nastupi) Karate Klub Polzela 9.50 točke
38 DRNOVŠEK ENEJ (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 3.00 točke
39 ERŽEN ŽIGA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 5.00 točke
40 FAJFAR ALETEJ (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 3.00 točke
41 FILIPIČ MARK (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 točke
42 FIRŠT ANEJ (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 3.00 točke
43 GAAL JAKA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 3.00 točke
44 GABRIJELČIČ LAN (1 Nastup) Karate Klub Vrhnika 1.00 točke
45 GANZITTI NOAH (1 Nastup) Karate klub Seki 4.00 točke
46 GAUTAM VASUDEV (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 4.00 točke
47 GOLEŽ PETER (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 6.00 točke
48 GORENŠEK TILEN (1 Nastup) Karate klub Seki 1.00 točke
49 GORENŠEK VID (5 nastupi) Karate klub Seki 12.00 točke
50 GORIŠEK MATEJ (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 točke
51 GOSTIĆ STEFAN (2 Vd) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 8.00 točke
52 GOVEJŠEK ANŽE (3 nastupi) Karate Klub Nestor 9.00 točke
53 GRAČNER JERNEJ (1 Nastup) Karate Klub Nestor 1.00 točke
54 GRASSELLI JAKA (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 točke
55 GRIL BLAž (2 Vd) Karate Klub Postojna 7.00 točke
56 GRIVEC TILEN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 5.00 točke
57 GUBENŠEK NACE (1 Nastup) Karate Klub Nestor 3.00 točke
58 HAJRULAI LUAN, (3 nastupi) Karate klub Seki 18.00 točke
59 HALILI ADRIAN (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 8.00 točke
60 HARTL BOR (2 Vd) KARATE KLUB KOZJANSKO 10.00 točke
61 HARTL JAN (2 Vd) Športno društvo za karate GES 11.00 točke
62 HLASTEC KIAN (3 nastupi) Karate klub Seki 16.00 točke
63 HMELAK TIBOR (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točke
64 HUDALES TOMAŽ (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 8.50 točke
65 HVALA ALJAŽ (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 10.00 točke
66 ISAKOVIĆ ALEN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točke
67 ISAKOVIĆ KENAN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 17.00 točke
68 JAMNIK LUCIJAN (2 Vd) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 5.00 točke
69 JELENKO BENJAMIN (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 točke
70 JORDAN TIMOTEJ (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 točke
71 JUG TILEN (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 3.00 točke
72 JURAJA VINKO (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 točke
73 KAURIN BORIS (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 14.00 točke
74 KAUZAR SEBASTJAN (1 Nastup) Karate klub Velenje 3.00 točke
75 KERIN LAN (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.00 točke
76 KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 nastupi) Karate Klub Kranj 16.00 točke
77 KLEMENčIč KRISTJAN (3 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 13.00 točke
78 KLEMENČIČ TAJ (2 Vd) Shotokan Karate Klub Bohinj 4.00 točke
79 KLOBASA ALEKS (5 nastupi) Karate klub Seki 17.00 točke
80 KLOBASA BLAŽ (3 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 14.00 točke
81 KOLšEK KLEMEN (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.00 točke
82 KOLšEK MAJ (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.00 točke
83 KOREN GAšPER (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.00 točke
84 KORENJAK GEORGIEV ROK (2 Vd) Karate Klub Radvanje 5.00 točke
85 KOŠIR DOMEN (1 Nastup) Karate Klub Kranj 3.00 točke
86 KOŠMRLJ ERIK TEO (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 4.00 točke
87 KOšTIć ANES (2 Vd) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 točke
88 KRAČUN RENE (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 5.00 točke
89 KRAJNC MIHA (5 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 17.00 točke
90 KRALJ PATRIK (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 2.00 točke
91 KRAMBERGER LOVRO (1 Nastup) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 2.50 točke
92 KRIžAJ ALEKSANDER (3 nastupi) Karate Klub Kranj 8.00 točke
93 KRŽIŠNIK GAL, (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točke
94 KUNST TAI (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.00 točke
95 KUNŠTEK NEJC (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 točke
96 LAMI ALTRIN (1 Nastup) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točke
97 LAPAJNE VORANC (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točke
98 LAŠIČ SEBASTJAN (2 Vd) Karate Klub Brežice 4.00 točke
99 LAVRIČ DAVID MATIJA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 7.00 točke
100 LAZIć LEON (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 8.50 točke
101 LENART LUKA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točke
102 LESNIKA ŽAN LUKA (3 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 13.50 točke
103 LIPIČ MAJ (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 3.00 točke
104 LIPIČ ŽAK (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točke
105 LIPOVŠEK AMADEJ (3 nastupi) Karate Klub Petrovče 12.00 točke
106 LOČNIKAR MIHA (1 Nastup) Karate društvo Loče 1.00 točke
107 LORBER MAJ (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 6.50 točke
108 LOTRIč FILIP (2 Vd) KARATE KLUB KOZJANSKO 11.00 točke
109 MAKAROV ILLYA (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 točke
110 MARINKOVIČ ANŽE (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.00 točke
111 MARKULJEVIČ MARKO (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točke
112 MARKULJEVIČ UROŠ (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 11.00 točke
113 MAVRIČ LUKA (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 točke
114 MEDVED MAKS (2 Vd) Karate Klub Žalec 6.50 točke
115 MEŠANOVIČ BENJAMIN (1 Nastup) Karate klub Velenje 1.00 točke
116 MIHELIČ MAJ (4 nastupi) Karate Klub Cerknica 10.00 točke
117 MIKŠA LOVRO (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 točke
118 MILJATOVIČ ALEKSA, (2 Vd) Karate klub Seki 3.00 točke
119 MLAčNIK AžBE (2 Vd) Karate Klub Polzela 10.00 točke
120 MLAKAR JAN (2 Vd) Karate društvo Loče 5.50 točke
121 MLAKAR LUKA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00 točke
122 MOČNIK TIMI (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 17.00 točke
123 MOHENSKI ROBI (2 Vd) Karate Klub Žalec 5.00 točke
124 MOZETIČ-KERIN JAN (2 Vd) Karate Klub Postojna 8.00 točke
125 MUHAREMOVIĆ SEID (1 Nastup) Karate klub Velenje 3.00 točke
126 MUHIć AJDIN (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točke
127 MUHIĆ DIN (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00 točke
128 MUJAGIć ADNAN (2 Vd) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točke
129 MUJIć VEDAD (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 točke
130 MUR LUC (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.00 točke
131 NAGODE JANEZ (1 Nastup) Karate Klub Vrhnika 1.00 točke
132 NEDELKO NIK (1 Nastup) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 3.00 točke
133 NOVAK IZAK (1 Nastup) Karate Klub Kranj 3.00 točke
134 OBLAK TJAž (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 9.00 točke
135 OČKO GAL (6 nastupi) Karate klub Seki 19.00 točke
136 OREščANIN ZORAN (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 6.00 točke
137 ORNIK NINO (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 1.00 točke
138 OSMANAJ ADRIAN (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točke
139 PAŠIČ ADAM (1 Nastup) Karate klub Velenje 4.00 točke
140 PEPIć NIKO DANIJEL (1 Nastup) Društvo Za Borilne Veščine Piran 4.00 točke
141 PETERNEL ŽAN (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 10.00 točke
142 PIžMOHT ARIJAN (2 Vd) Karate Klub Hrastnik 5.00 točke
143 PLASKAN JURIJ (3 nastupi) Karate Klub Žalec 13.00 točke
144 PLEVNIK GAL (1 Nastup) Karate Klub Kranj 4.00 točke
145 PLOšINJAK TADEJ (2 Vd) Karate Klub Radvanje 7.00 točke
146 PODKRIŽNIK LUKA (1 Nastup) Karate društvo Loče 3.00 točke
147 PODPEČAN LAN (3 nastupi) Karate Klub Polzela 8.00 točke
148 PODPEČAN MAJ (1 Nastup) Karate Klub Polzela 4.00 točke
149 POŽARNIK KNEZ GAL (2 Vd) Športno Društvo Dinamik Celje 10.00 točke
150 POŽARNIK KNEZ VID (2 Vd) Športno Društvo Dinamik Celje 6.00 točke
151 PRKIč JAKA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.00 točke
152 RADIĆ LUKA (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točke
153 RAKOVNIK SVEN (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 10.00 točke
154 RATOšA NINO (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 4.00 točke
155 REBOLJ LUKA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.50 točke
156 REIHS JAKA (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 12.00 točke
157 RIZMANOVSKI ENEJ (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.00 točke
158 ROLA LUKA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 8.00 točke
159 RUDONJIĆ JOVAN (1 Nastup) Karate Klub Postojna 2.00 točke
160 RUTAR DENNIS DEAN (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.00 točke
161 SALKIČ ERVIN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 7.00 točke
162 SARAJLIć MATEJ (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00 točke
163 SEDEJ ANDRAŽ (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točke
164 ŠEHIĆ DENIS (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točke
165 SIMONčIč GAšPER (1 Nastup) KARATE KLUB BRANIK 1.00 točke
166 SKALIč BOR (2 Vd) Karate Klub Petrovče 6.00 točke
167 SKALICKY GAL (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 3.00 točke
168 ŠKOFLANC NICK (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 točke
169 SKOTNIK NEJC (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 6.00 točke
170 SKOTNIK SANI (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 10.00 točke
171 ŠKRABAR MAKS (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.00 točke
172 SLUGA JURE (2 Vd) Karate klub Seki 4.00 točke
173 ŠMARČAN SIMON (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 3.00 točke
174 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 Nastup) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 2.00 točke
175 ŠOBAK LUKA (2 Vd) Karate Klub Murska Sobota 3.00 točke
176 SODIN LEON (3 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 14.00 točke
177 ŠPAREMBLEK JAN (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 1.00 točke
178 ŠTANDEKER LUKA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točke
179 STANKOVIČ PANGERC VAL (1 Nastup) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.00 točke
180 ŠTELCER LUKA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 6.00 točke
181 STERNIŠA NEJC (3 nastupi) Karate klub Seki 18.00 točke
182 STOJADINOVIć TIMOTEJ (3 nastupi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 12.00 točke
183 STOJANOVIć MARKO (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točke
184 STOJANOVSKI VANE (2 Vd) Karate Klub Kranj 6.00 točke
185 STOJNIĆ MAIK (2 Vd) Karate Klub Rudar Velenje 10.00 točke
186 STRAJNIČ BLAŽ (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 3.00 točke
187 SUBOTIč FILIP (3 nastupi) Karate Klub Postojna 11.00 točke
188 ŠULIGOJ ALJAž (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točke
189 SUŠA ŽIGA (3 nastupi) Karate Klub Žalec 13.50 točke
190 SVJETLANOVIĆ RAJKO (2 Vd) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.00 točke
191 TADINA PETER (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točke
192 TAMŠE NIKLAS (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 8.00 točke
193 TEPEŠ OLIVER (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 4.00 točke
194 TOMC NACE (1 Nastup) Karate Klub Žalec 3.00 točke
195 TOMC VITO (3 nastupi) Karate Klub Žalec 15.00 točke
196 TOPOLOVEC DOMEN (3 nastupi) KARATE KLUB BRANIK 12.00 točke
197 TRATNIK ALEN (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 6.00 točke
198 TRONTELJ TAI (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 3.00 točke
199 TRUMIć AMAR (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.00 točke
200 VALENČAK MIHAEL (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 11.00 točke
201 VALIŠER TIMOTEJ (3 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 17.00 točke
202 VALNER TIM (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 14.00 točke
203 VANOVŠEK ENEJ, (1 Nastup) Karate klub Seki 3.00 točke
204 VNUK ALEKS (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.00 točke
205 VRELLA YLL (1 Nastup) Karate Klub Rudar Velenje 3.00 točke
206 ZARIČ VID (6 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 20.00 točke
207 ZBIL GREGA (6 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 23.00 točke
208 ŽIBRET BOR (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 3.00 točke
209 ZIDAR DOMEN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točke
210 ZLATKOV TEODOR (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 točke
211 ŽUMER JAKOB (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točke
# Natjecatelj točke
1 ABRAM NIJA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Postojna 3.00 točke
2 ABRAM ZOJA MARTINA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 točke
3 AKSENTIć EVANA (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.00 točke
4 ARSENIČ SARA (3 nastupi) Karate Klub Postojna 13.00 točke
5 AUDIč VITA (2 Vd) Karate Klub Hrastnik 6.00 točke
6 AVŽNER ZOJA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 18.00 točke
7 BALDžIEV TANJA (2 Vd) Karate Klub Kranj 4.00 točke
8 BAŠAR EMA (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00 točke
9 BASAR MARUŠA (2 Vd) Karate Klub Cerknica 2.00 točke
10 BELE ANA (2 Vd) KARATE KLUB KOZJANSKO 7.00 točke
11 BELE LEA (6 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 25.00 točke
12 BELEHAR PATRICIJA (1 Nastup) Karate Klub Zmaj 6.00 točke
13 BERGANT LAURA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 14.00 točke
14 BEŠIČ LANA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točke
15 BIKIČ TIANA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 5.00 točke
16 BIZJAK LEDERER LEJA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 točke
17 BOŠNJIĆ ALICIA (1 Nastup) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točke
18 BOŽJAK LAURA (5 nastupi) Karate Klub Trbovlje 11.00 točke
19 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 Nastup) Karate klub Sokol 2.00 točke
20 BREZOVNIK TISA JERNEA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 točke
21 CARLI MARUšA SARA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točke
22 CARLI SOFIJA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točke
23 CEKOV VANNA (2 Vd) Karate Klub Kranj 4.00 točke
24 CENTRIH ALEKSANDRA, (2 Vd) Karate klub Seki 4.50 točke
25 CENTRIH PATRICIJA, (1 Nastup) Karate klub Seki 1.00 točke
26 ČERU JERNEJA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 9.00 točke
27 CESAR PIA (3 nastupi) Karate klub Velenje 16.00 točke
28 ČEŠAREK SIMONA (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 8.00 točke
29 ČESKO KAJA (3 nastupi) Karate klub Velenje 11.00 točke
30 ČUHALEV NADJA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 8.00 točke
31 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točke
32 DEBELJAK HANA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 16.00 točke
33 DRAKSLER IZA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 4.00 točke
34 DROBNJAK MARINA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 16.00 točke
35 ĐAKOVIć LARA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točke
36 ĐAKOVIć TIANA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točke
37 ETEROVIč MAšA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 5.00 točke
38 FAJFER LANA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.00 točke
39 FIJAčKO KARMEN (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.00 točke
40 FIJAČKO SARA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točke
41 FRAS PIA LETRICIA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 5.00 točke
42 GANZITTI NIA (3 nastupi) Karate klub Seki 18.00 točke
43 GLAVNIK ZARA (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točke
44 GRAJFONER LEVEC MAJA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 7.00 točke
45 HABJAN NUšA (3 nastupi) Karate Klub Postojna 10.00 točke
46 HLIŠČ LANA (1 Nastup) Karate Klub Rudar Velenje 4.00 točke
47 HORVAT ZALA (1 Nastup) Karate-do klub Ptuj 1.00 točke
48 HORVATIČ KATJA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 9.00 točke
49 HRAŠČANEC NIKA (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 8.00 točke
50 HRAŠČANEC TAJA (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točke
51 HRIBAR GAJA (6 nastupi) Karate klub Seki 20.00 točke
52 HUMAR GAJA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 točke
53 IBRIĆ AMINA (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točke
54 IVANOVIĆ ANA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 točke
55 IVANOVIĆ TIJANA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 točke
56 JAKOB KUKOVIČ TIA (1 Nastup) Karate klub Velenje 3.00 točke
57 JANŽEKOVIČ NUšA (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.00 točke
58 JANŽEKOVIČ TIJA (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.00 točke
59 JERAJ ANJA (2 Vd) Karate Klub Vrhnika 3.00 točke
60 JEROT NEŽA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 točke
61 JESENEK ROJŠEK ANEJA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 5.00 točke
62 JEVŠENAK ALINA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točke
63 JOšT ZALA (3 nastupi) Karate Klub Postojna 17.00 točke
64 JOVANOVIĆ LANA (3 nastupi) Karate klub Velenje 13.00 točke
65 JOVIĆ MARA (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 9.00 točke
66 JOZIČ ELLA (1 Nastup) Karate klub Velenje 4.00 točke
67 KALAN GAJA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.50 točke
68 KENDA MAŠA (2 Vd) Karate klub Velenje 4.00 točke
69 KOBAL - PAHOR LEA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 7.00 točke
70 KOLANDER EVA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 2.00 točke
71 KONTREC ALJA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 točke
72 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 11.00 točke
73 KOTNIK ANJA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 7.00 točke
74 KOTNIK NIKA (2 Vd) Karate Klub Kranj 4.00 točke
75 KOVAČEVIČ VIKTORIA (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 3.00 točke
76 KRAJNC ULLA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 2.50 točke
77 KRAJNIK EMA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.50 točke
78 KRAMBERGER ZALA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 14.00 točke
79 KURBEGOVIĆ EDNA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 8.00 točke
80 KVAS TJAŠA (3 nastupi) Karate Klub Žalec 11.00 točke
81 LAKNER MAJA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.00 točke
82 LAVRIČ SARA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.00 točke
83 LEBEN TINKARA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 13.00 točke
84 LEVEC GRAJFONER KATARINA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 5.50 točke
85 LIKAR ALJA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 točke
86 LIŠINOVIĆ ELMA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 5.00 točke
87 LIŠINOVIĆ LEJLA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točke
88 LIŠINOVIĆ SARA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točke
89 LONČARIČ ZOJA (1 Nastup) Karate klub Seki 4.00 točke
90 LUKIĆ IVANA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 4.00 točke
91 MAGAJNA MAšA (5 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 19.50 točke
92 MAKITAN ANđELA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točke
93 MARJETIČ TJAŠA (1 Nastup) Karate Klub Vrhnika 2.00 točke
94 MEDIĆ ADELA (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 17.00 točke
95 MEKIč KIARA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Grosuplje 2.00 točke
96 MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 nastupi) Karate klub Seki 16.00 točke
97 MLAKAR NIKA (2 Vd) Karate društvo Loče 6.00 točke
98 MOLNAR ELIZABETA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 17.00 točke
99 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (3 nastupi) Karate klub Velenje 13.00 točke
100 MUJAGIĆ LARISA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točke
101 NADIŽAR LANA TISA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 13.00 točke
102 NAJŽAR KATJA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.00 točke
103 NAMESTNIK TADEJA (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točke
104 NIŠANDŽIČ IVANA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 4.00 točke
105 NOVAK EMA (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točke
106 NOVAK SARA, (2 Vd) Karate klub Seki 9.00 točke
107 OGRIZEK TRINA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 10.00 točke
108 OMERZO NIKA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.00 točke
109 OSMANAJ DORENTINA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Postojna 8.00 točke
110 OSMANOVIĆ DALAL (2 Vd) Karate klub Seki 5.00 točke
111 PAŠ GLORIJA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točke
112 PAVŠIČ HANA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 točke
113 PETAN ELA (6 nastupi) Karate Klub Brežice 31.00 točke
114 PETKOVIĆ SAŠA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.00 točke
115 PETKOVIĆ TJAŠA (2 Vd) Karate Klub Brežice 9.00 točke
116 PETRIČ REBECCA LANA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 3.00 točke
117 PISNIK MAJA MARI (3 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 točke
118 PLEVNIK LALITA (2 Vd) Karate Klub Kranj 2.00 točke
119 PLOHL TAJA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 točke
120 POLAK TIA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 1.00 točke
121 POTISK LAURA (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 točke
122 PRAPROTNIK NECA (2 Vd) Karate Klub Postojna 6.00 točke
123 PUČKO KAJA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.00 točke
124 PUČKO NIKA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.00 točke
125 RADIĆ MANJA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 6.00 točke
126 RAKOVNIK NASTJA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00 točke
127 RAUTER HANNAH VELA (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 7.00 točke
128 REBOLJ MANCA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 3.00 točke
129 REPIČ JERCA (2 Vd) Karate Klub Kranj 10.00 točke
130 ROJS JANA (2 Vd) Karate klub WKSA Duplek 9.00 točke
131 ROJS VITA (3 nastupi) Karate klub WKSA Duplek 6.50 točke
132 ROM ZUPANC EMA (1 Nastup) Karate Klub Nestor 2.00 točke
133 RUDONJIĆ MARIJA (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.00 točke
134 SALKIČ LARA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 5.00 točke
135 SAVANOVIć LANA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Grosuplje 1.00 točke
136 ŠEHIć KUMLANC LEA (1 Nastup) Karate Klub Hrastnik 1.00 točke
137 ŠENICA NIKA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 11.00 točke
138 SEVER ANA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 13.00 točke
139 ŠIFRAR LUCIJA SIMONA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.00 točke
140 SKALICKY TAJDA (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 7.00 točke
141 ŠKOFLEK EVA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 4.00 točke
142 SKUHALA ZOJA (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točke
143 SMRDEL LIVIJA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 15.00 točke
144 SODIN LARA (2 Vd) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.00 točke
145 ŠPORN KIARA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 1.00 točke
146 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 13.00 točke
147 TEPEŠ KAROLINA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točke
148 TERAž NIKA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.00 točke
149 TOMAŽIČ EVA (2 Vd) Karate klub Seki 6.00 točke
150 TOPOLOVEC KAJA (2 Vd) Karate Klub Žalec 5.00 točke
151 TREIBER MAJA (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točke
152 TURECKI ZOJA (1 Nastup) Karate Klub Nestor 1.00 točke
153 UGOVšEK ALENKA (3 nastupi) Karate Klub Žalec 6.00 točke
154 VALENČAK NELI (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 12.00 točke
155 ZAGER HANA (3 nastupi) Karate klub Velenje 17.00 točke
156 ZAVRTANIK POLONA (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točke
157 ŽERJAV NUŠA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 17.00 točke
158 ŽIBRET ZALA MARIA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 7.00 točke
159 ZIDARIČ EVA MARIA (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 točke
160 ŽOHAR SARA (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točke
161 ZORIČ ANĐELA (3 nastupi) Društvo Za Borilne Veščine Piran 12.00 točke
162 ZRNIĆ ALEKSANDRA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 1.00 točke
163 ŽUGMAN LANA (2 Vd) Karate klub WKSA Duplek 3.50 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve