Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 ADAMIč TIMON (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Grosuplje 8.00 točk
2 AKSENTIČ NASTAS (3 nastopi) Karate Klub Postojna 11.00 točk
3 ARSENIć PETAR (2 nastopa) Karate Klub Postojna 8.00 točk
4 BAJGOT NACE (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.00 točk
5 BARL MAJ (1 nastop) Karate Klub Petrovče 4.00 točk
6 BASAR LOVRO (1 nastop) Karate Klub Cerknica 3.00 točk
7 BAŠIČ FEKONJA MAI (3 nastopi) Karate Klub Polzela 14.00 točk
8 BATIć MALIK (3 nastopi) Karate-do klub Ig Shotokan 5.50 točk
9 BATIć NASER (2 nastopa) Karate-do klub Ig Shotokan 5.00 točk
10 BAUMAN GAL (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točk
11 BELE LUKA (6 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 31.00 točk
12 BERA MARIO (1 nastop) Karate Klub Branik Maribor 1.00 točk
13 BOJC JAKOB (3 nastopi) Karate Klub Postojna 14.00 točk
14 BOROVNIK DOMEN (2 nastopa) Karate klub Velenje 8.00 točk
15 BOROVNIK NIK (6 nastopov) Karate klub Velenje 32.00 točk
16 BOŽIČ AMADEJ (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 točk
17 BOŽIČ CENE (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 9.00 točk
18 BOŽIČ TADEJ (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 2.00 točk
19 BRATUšEK LUKA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
20 BRELIH ŽAN (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točk
21 BREMEC ALJAŽ (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00 točk
22 BRITOVŠEK MARCEL (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 6.00 točk
23 BURLAK ANDRAŽ (5 nastopov) Karate Klub Radvanje 22.00 točk
24 ČEH ALEŠ (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 točk
25 CEKOV TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.00 točk
26 CERJAK JAKA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 7.00 točk
27 ČESEN BORIS (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
28 CESTNIK EMILIJO (2 nastopa) Karate Klub Nestor 5.00 točk
29 CICVARIĆ LUKA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
30 ČIMžAR ALEKS (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 8.00 točk
31 COLNARIČ NIK (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 5.50 točk
32 COSOVICI MAXIM (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 10.00 točk
33 ČUčEK MIšEL (2 nastopa) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 3.50 točk
34 ČULIBRK JAN (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
35 CVELBAR TILEN (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 točk
36 DEBELAK DEJAN (2 nastopa) YUKI klub ČATEŽ 4.50 točk
37 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (3 nastopi) Karate Klub Polzela 9.50 točk
38 DRNOVŠEK ENEJ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
39 ERŽEN ŽIGA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 5.00 točk
40 FAJFAR ALETEJ (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 3.00 točk
41 FILIPIČ MARK (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 točk
42 FIRŠT ANEJ (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 3.00 točk
43 GAAL JAKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
44 GABRIJELČIČ LAN (1 nastop) Karate Klub Vrhnika 1.00 točk
45 GANZITTI NOAH (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
46 GAUTAM VASUDEV (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 4.00 točk
47 GOLEŽ PETER (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
48 GORENŠEK TILEN (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.00 točk
49 GORENŠEK VID (5 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 12.00 točk
50 GORIŠEK MATEJ (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 točk
51 GOSTIĆ STEFAN (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 8.00 točk
52 GOVEJŠEK ANŽE (3 nastopi) Karate Klub Nestor 9.00 točk
53 GRAČNER JERNEJ (1 nastop) Karate Klub Nestor 1.00 točk
54 GRASSELLI JAKA (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 točk
55 GRIL BLAž (2 nastopa) Karate Klub Postojna 7.00 točk
56 GRIVEC TILEN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
57 GUBENŠEK NACE (1 nastop) Karate Klub Nestor 3.00 točk
58 HAJRULAI LUAN, (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točk
59 HALILI ADRIAN (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 8.00 točk
60 HARTL BOR (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 10.00 točk
61 HARTL JAN (2 nastopa) Športno društvo za karate GES 11.00 točk
62 HLASTEC KIAN (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 16.00 točk
63 HMELAK TIBOR (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točk
64 HUDALES TOMAŽ (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 8.50 točk
65 HVALA ALJAŽ (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 10.00 točk
66 ISAKOVIĆ ALEN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točk
67 ISAKOVIĆ KENAN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 17.00 točk
68 JAMNIK LUCIJAN (2 nastopa) Karate-do klub Ig Shotokan 5.00 točk
69 JELENKO BENJAMIN (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 točk
70 JORDAN TIMOTEJ (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 točk
71 JUG TILEN (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 3.00 točk
72 JURAJA VINKO (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 2.00 točk
73 KAURIN BORIS (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 14.00 točk
74 KAUZAR SEBASTJAN (1 nastop) Karate klub Velenje 3.00 točk
75 KERIN LAN (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
76 KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 nastopi) Karate Klub Kranj 16.00 točk
77 KLEMENčIč KRISTJAN (3 nastopi) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 13.00 točk
78 KLEMENČIČ TAJ (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Bohinj 4.00 točk
79 KLOBASA ALEKS (5 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 17.00 točk
80 KLOBASA BLAŽ (3 nastopi) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 14.00 točk
81 KOLšEK KLEMEN (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.00 točk
82 KOLšEK MAJ (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
83 KOREN GAšPER (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00 točk
84 KORENJAK GEORGIEV ROK (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 5.00 točk
85 KOŠIR DOMEN (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.00 točk
86 KOŠMRLJ ERIK TEO (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
87 KOšTIć ANES (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 točk
88 KRAČUN RENE (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
89 KRAJNC MIHA (5 nastopov) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 17.00 točk
90 KRALJ PATRIK (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
91 KRAMBERGER LOVRO (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 2.50 točk
92 KRIžAJ ALEKSANDER (3 nastopi) Karate Klub Kranj 8.00 točk
93 KRŽIŠNIK GAL (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk
94 KUNST TAI (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.00 točk
95 KUNŠTEK NEJC (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 točk
96 LAMI ALTRIN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točk
97 LAPAJNE VORANC (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
98 LAŠIČ SEBASTJAN (2 nastopa) Karate Klub Brežice 4.00 točk
99 LAVRIČ DAVID MATIJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 7.00 točk
100 LAZIć LEON (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 8.50 točk
101 LENART LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točk
102 LESNIKA ŽAN LUKA (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 13.50 točk
103 LIPIČ MAJ (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 3.00 točk
104 LIPIČ ŽAK (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točk
105 LIPOVŠEK AMADEJ (3 nastopi) Karate Klub Petrovče 12.00 točk
106 LOČNIKAR MIHA (1 nastop) Karate društvo Loče 1.00 točk
107 LORBER MAJ (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.50 točk
108 LOTRIč FILIP (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 11.00 točk
109 MAKAROV ILLYA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 točk
110 MARINKOVIČ ANŽE (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00 točk
111 MARKULJEVIČ MARKO (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točk
112 MARKULJEVIČ UROŠ (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk
113 MAVRIČ LUKA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 točk
114 MEDVED MAKS (2 nastopa) Karate Klub Žalec 6.50 točk
115 MEŠANOVIČ BENJAMIN (1 nastop) Karate klub Velenje 1.00 točk
116 MIHELIČ MAJ (4 nastopi) Karate Klub Cerknica 10.00 točk
117 MIKŠA LOVRO (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 točk
118 MILJATOVIČ ALEKSA, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.00 točk
119 MLAčNIK AžBE (2 nastopa) Karate Klub Polzela 10.00 točk
120 MLAKAR JAN (2 nastopa) Karate društvo Loče 5.50 točk
121 MLAKAR LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00 točk
122 MOČNIK TIMI (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 17.00 točk
123 MOHENSKI ROBI (2 nastopa) Karate Klub Žalec 5.00 točk
124 MOZETIČ-KERIN JAN (2 nastopa) Karate Klub Postojna 8.00 točk
125 MUHAREMOVIĆ SEID (1 nastop) Karate klub Velenje 3.00 točk
126 MUHIć AJDIN (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
127 MUHIĆ DIN (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00 točk
128 MUJAGIć ADNAN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točk
129 MUJIć VEDAD (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 točk
130 MUR LUC (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.00 točk
131 NAGODE JANEZ (1 nastop) Karate Klub Vrhnika 1.00 točk
132 NEDELKO NIK (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 3.00 točk
133 NOVAK IZAK (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.00 točk
134 OBLAK TJAž (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 9.00 točk
135 OČKO GAL (6 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 19.00 točk
136 OREščANIN ZORAN (2 nastopa) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 6.00 točk
137 ORNIK NINO (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.00 točk
138 OSMANAJ ADRIAN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točk
139 PAŠIČ ADAM (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk
140 PEPIć NIKO DANIJEL (1 nastop) Društvo Za Borilne Veščine Piran 4.00 točk
141 PETERNEL ŽAN (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 10.00 točk
142 PIžMOHT ARIJAN (2 nastopa) Karate Klub Hrastnik 5.00 točk
143 PLASKAN JURIJ (3 nastopi) Karate Klub Žalec 13.00 točk
144 PLEVNIK GAL (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
145 PLOšINJAK TADEJ (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 7.00 točk
146 PODKRIŽNIK LUKA (1 nastop) Karate društvo Loče 3.00 točk
147 PODPEČAN LAN (3 nastopi) Karate Klub Polzela 8.00 točk
148 PODPEČAN MAJ (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00 točk
149 POŽARNIK KNEZ GAL (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 10.00 točk
150 POŽARNIK KNEZ VID (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 6.00 točk
151 PRKIč JAKA (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00 točk
152 RADIĆ LUKA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točk
153 RAKOVNIK SVEN (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 10.00 točk
154 RATOšA NINO (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 4.00 točk
155 REBOLJ LUKA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.50 točk
156 REIHS JAKA (2 nastopa) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 12.00 točk
157 RIZMANOVSKI ENEJ (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
158 ROLA LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 8.00 točk
159 RUDONJIĆ JOVAN (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
160 RUTAR DENNIS DEAN (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.00 točk
161 SALKIČ ERVIN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 7.00 točk
162 SARAJLIć MATEJ (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00 točk
163 SEDEJ ANDRAŽ (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
164 ŠEHIĆ DENIS (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točk
165 SIMONčIč GAšPER (1 nastop) Karate Klub Branik Maribor 1.00 točk
166 SKALIč BOR (2 nastopa) Karate Klub Petrovče 6.00 točk
167 SKALICKY GAL (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
168 ŠKOFLANC NICK (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 točk
169 SKOTNIK NEJC (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 6.00 točk
170 SKOTNIK SANI (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 10.00 točk
171 ŠKRABAR MAKS (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
172 SLUGA JURE (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
173 ŠMARČAN SIMON (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
174 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 2.00 točk
175 ŠOBAK LUKA (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 3.00 točk
176 SODIN LEON (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 14.00 točk
177 ŠPAREMBLEK JAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
178 ŠTANDEKER LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točk
179 STANKOVIČ PANGERC VAL (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.00 točk
180 ŠTELCER LUKA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 6.00 točk
181 STERNIŠA NEJC (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točk
182 STOJADINOVIć TIMOTEJ (3 nastopi) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 12.00 točk
183 STOJANOVIć MARKO (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točk
184 STOJANOVSKI VANE (2 nastopa) Karate Klub Kranj 6.00 točk
185 STOJNIĆ MAIK (2 nastopa) Karate Klub Rudar Velenje 10.00 točk
186 STRAJNIČ BLAŽ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
187 SUBOTIč FILIP (3 nastopi) Karate Klub Postojna 11.00 točk
188 ŠULIGOJ ALJAž (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točk
189 SUŠA ŽIGA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 13.50 točk
190 SVJETLANOVIĆ RAJKO (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.00 točk
191 TADINA PETER (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točk
192 TAMŠE NIKLAS (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 8.00 točk
193 TEPEŠ OLIVER (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.00 točk
194 TOMC NACE (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.00 točk
195 TOMC VITO (3 nastopi) Karate Klub Žalec 15.00 točk
196 TOPOLOVEC DOMEN (3 nastopi) Karate Klub Branik Maribor 12.00 točk
197 TRATNIK ALEN (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 6.00 točk
198 TRONTELJ TAI (1 nastop) Karate Klub Cerknica 3.00 točk
199 TRUMIć AMAR (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
200 VALENČAK MIHAEL (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 11.00 točk
201 VALIŠER TIMOTEJ (3 nastopi) Karate Klub Selnica Ob Dravi 17.00 točk
202 VALNER TIM (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 14.00 točk
203 VANOVŠEK ENEJ, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.00 točk
204 VNUK ALEKS (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
205 VRELLA YLL (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 3.00 točk
206 ZARIČ VID (6 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 20.00 točk
207 ZBIL GREGA (6 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 23.00 točk
208 ŽIBRET BOR (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
209 ZIDAR DOMEN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točk
210 ZLATKOV TEODOR (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 točk
211 ŽUMER JAKOB (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točk
# Tekmovalec Točke
1 ABRAM NIJA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 3.00 točk
2 ABRAM ZOJA MARTINA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 točk
3 AKSENTIć EVANA (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
4 ARSENIČ SARA (3 nastopi) Karate Klub Postojna 13.00 točk
5 AUDIč VITA (2 nastopa) Karate Klub Hrastnik 6.00 točk
6 AVŽNER ZOJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 18.00 točk
7 BALDžIEV TANJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.00 točk
8 BAŠAR EMA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00 točk
9 BASAR MARUŠA (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
10 BELE ANA (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 7.00 točk
11 BELE LEA (6 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 25.00 točk
12 BELEHAR PATRICIJA (1 nastop) Karate Klub Zmaj 6.00 točk
13 BERGANT LAURA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 14.00 točk
14 BEŠIČ LANA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
15 BIKIČ TIANA (1 nastop) Karate Klub Polzela 5.00 točk
16 BIZJAK LEDERER LEJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 točk
17 BOŠNJIĆ ALICIA (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
18 BOŽJAK LAURA (5 nastopov) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk
19 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 nastop) Karate klub Sokol 2.00 točk
20 BREZOVNIK TISA JERNEA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 točk
21 CARLI MARUšA SARA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točk
22 CARLI SOFIJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
23 CEKOV VANNA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.00 točk
24 CENTRIH ALEKSANDRA, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.50 točk
25 CENTRIH PATRICIJA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.00 točk
26 ČERU JERNEJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 9.00 točk
27 CESAR PIA (3 nastopi) Karate klub Velenje 16.00 točk
28 ČEŠAREK SIMONA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 8.00 točk
29 ČESKO KAJA (3 nastopi) Karate klub Velenje 11.00 točk
30 ČUHALEV NADJA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 8.00 točk
31 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točk
32 DEBELJAK HANA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 16.00 točk
33 DRAKSLER IZA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
34 DROBNJAK MARINA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 16.00 točk
35 ĐAKOVIć LARA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk
36 ĐAKOVIć TIANA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
37 ETEROVIč MAšA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 5.00 točk
38 FAJFER LANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.00 točk
39 FIJAčKO KARMEN (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
40 FIJAČKO SARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
41 FRAS PIA LETRICIA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 5.00 točk
42 GANZITTI NIA (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točk
43 GLAVNIK ZARA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točk
44 GRAJFONER LEVEC MAJA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 7.00 točk
45 HABJAN NUšA (3 nastopi) Karate Klub Postojna 10.00 točk
46 HLIŠČ LANA (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 4.00 točk
47 HORVAT ZALA (1 nastop) Karate-do Klub Ptuj 1.00 točk
48 HORVATIČ KATJA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 9.00 točk
49 HRAŠČANEC NIKA (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 8.00 točk
50 HRAŠČANEC TAJA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točk
51 HRIBAR GAJA (6 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 20.00 točk
52 HUMAR GAJA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 točk
53 IBRIĆ AMINA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točk
54 IVANOVIĆ ANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 točk
55 IVANOVIĆ TIJANA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 točk
56 JAKOB KUKOVIČ TIA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.00 točk
57 JANŽEKOVIČ NUšA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.00 točk
58 JANŽEKOVIČ TIJA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.00 točk
59 JERAJ ANJA (2 nastopa) Karate Klub Vrhnika 3.00 točk
60 JEROT NEŽA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 točk
61 JESENEK ROJŠEK ANEJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 5.00 točk
62 JEVŠENAK ALINA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točk
63 JOšT ZALA (3 nastopi) Karate Klub Postojna 17.00 točk
64 JOVANOVIĆ LANA (3 nastopi) Karate klub Velenje 13.00 točk
65 JOVIĆ MARA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 9.00 točk
66 JOZIČ ELLA (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk
67 KALAN GAJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.50 točk
68 KENDA MAŠA (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.00 točk
69 KOBAL - PAHOR LEA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 7.00 točk
70 KOLANDER EVA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 2.00 točk
71 KONTREC ALJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 točk
72 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk
73 KOTNIK ANJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 7.00 točk
74 KOTNIK NIKA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.00 točk
75 KOVAČEVIČ VIKTORIA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 3.00 točk
76 KRAJNC ULLA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 2.50 točk
77 KRAJNIK EMA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.50 točk
78 KRAMBERGER ZALA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 14.00 točk
79 KURBEGOVIĆ EDNA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 8.00 točk
80 KVAS TJAŠA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 11.00 točk
81 LAKNER MAJA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
82 LAVRIČ SARA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
83 LEBEN TINKARA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 13.00 točk
84 LEVEC GRAJFONER KATARINA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 5.50 točk
85 LIKAR ALJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 točk
86 LIŠINOVIĆ ELMA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 5.00 točk
87 LIŠINOVIĆ LEJLA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točk
88 LIŠINOVIĆ SARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točk
89 LONČARIČ ZOJA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
90 LUKIĆ IVANA (1 nastop) Karate Klub Brežice 4.00 točk
91 MAGAJNA MAšA (5 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 19.50 točk
92 MAKITAN ANđELA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
93 MARJETIČ TJAŠA (1 nastop) Karate Klub Vrhnika 2.00 točk
94 MEDIĆ ADELA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 17.00 točk
95 MEKIč KIARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 2.00 točk
96 MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 16.00 točk
97 MLAKAR NIKA (2 nastopa) Karate društvo Loče 6.00 točk
98 MOLNAR ELIZABETA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 17.00 točk
99 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (3 nastopi) Karate klub Velenje 13.00 točk
100 MUJAGIĆ LARISA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točk
101 NADIŽAR LANA TISA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 13.00 točk
102 NAJŽAR KATJA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
103 NAMESTNIK TADEJA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točk
104 NIŠANDŽIČ IVANA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
105 NOVAK EMA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točk
106 NOVAK SARA, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 9.00 točk
107 OGRIZEK TRINA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 10.00 točk
108 OMERZO NIKA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
109 OSMANAJ DORENTINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 8.00 točk
110 OSMANOVIĆ DALAL (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 5.00 točk
111 PAŠ GLORIJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
112 PAVŠIČ HANA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 točk
113 PETAN ELA (6 nastopov) Karate Klub Brežice 31.00 točk
114 PETKOVIĆ SAŠA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
115 PETKOVIĆ TJAŠA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 9.00 točk
116 PETRIČ REBECCA LANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
117 PISNIK MAJA MARI (3 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 točk
118 PLEVNIK LALITA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 2.00 točk
119 PLOHL TAJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 točk
120 POLAK TIA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
121 POTISK LAURA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 točk
122 PRAPROTNIK NECA (2 nastopa) Karate Klub Postojna 6.00 točk
123 PUČKO KAJA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
124 PUČKO NIKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.00 točk
125 RADIĆ MANJA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
126 RAKOVNIK NASTJA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
127 RAUTER HANNAH VELA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 7.00 točk
128 REBOLJ MANCA (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.00 točk
129 REPIČ JERCA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 10.00 točk
130 ROJS JANA (2 nastopa) Karate klub WKSA Duplek 9.00 točk
131 ROJS VITA (3 nastopi) Karate klub WKSA Duplek 6.50 točk
132 ROM ZUPANC EMA (1 nastop) Karate Klub Nestor 2.00 točk
133 RUDONJIĆ MARIJA (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
134 SALKIČ LARA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
135 SAVANOVIć LANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 1.00 točk
136 ŠEHIć KUMLANC LEA (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 1.00 točk
137 ŠENICA NIKA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 11.00 točk
138 SEVER ANA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 13.00 točk
139 ŠIFRAR LUCIJA SIMONA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
140 SKALICKY TAJDA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 7.00 točk
141 ŠKOFLEK EVA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
142 SKUHALA ZOJA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točk
143 SMRDEL LIVIJA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 15.00 točk
144 SODIN LARA (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 6.00 točk
145 ŠPORN KIARA (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.00 točk
146 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 13.00 točk
147 TEPEŠ KAROLINA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
148 TERAž NIKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.00 točk
149 TOMAŽIČ EVA (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
150 TOPOLOVEC KAJA (2 nastopa) Karate Klub Žalec 5.00 točk
151 TREIBER MAJA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točk
152 TURECKI ZOJA (1 nastop) Karate Klub Nestor 1.00 točk
153 UGOVšEK ALENKA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 6.00 točk
154 VALENČAK NELI (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 12.00 točk
155 ZAGER HANA (3 nastopi) Karate klub Velenje 17.00 točk
156 ZAVRTANIK POLONA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točk
157 ŽERJAV NUŠA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 17.00 točk
158 ŽIBRET ZALA MARIA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 7.00 točk
159 ZIDARIČ EVA MARIA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 točk
160 ŽOHAR SARA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točk
161 ZORIČ ANĐELA (3 nastopi) Društvo Za Borilne Veščine Piran 12.00 točk
162 ZRNIĆ ALEKSANDRA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.00 točk
163 ŽUGMAN LANA (2 nastopa) Karate klub WKSA Duplek 3.50 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve