Slovensko
English
Hrvatski
Nadolazeća takmičenja
Završena takmičenja
Bodovanja
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Konkurenti
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Seminari
Karate kalendar
KZS - Karate
Natrag
Pokal Slovenije 2018
Pokal Slovenije 2018
Individualno KUMITE - DEČKI
#
Natjecatelj
Klub
točke
1
VALIšER TIMOTEJ
(3 nastupi)
Karate klub Selnica ob Dravi
17.00
2
KOLšEK KLEMEN
(3 nastupi)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
16.00
3
BELE LUKA
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
15.00
4
JELENKO BENJAMIN
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
13.00
5
STOJADINOVIć TIMOTEJ
(3 nastupi)
KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
12.00
6
ZBIL GREGA
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
12.00
7
HVALA ALJAž
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
10.00
8
FILIPIč MARK
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
10.00
9
DERčA BENJAMIN ALEKSEJ
(3 nastupi)
Karate Klub Polzela
9.50
10
GORENšEK VID
(3 nastupi)
Karate klub Seki
9.00
11
GOVEJŠEK ANŽE
(3 nastupi)
Karate Klub Nestor
9.00
12
ROLA LUKA
(2 Vd)
Karate Klub Kovinar Maribor
8.00
13
MLAKAR LUKA
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
8.00
14
MOZETIČ-KERIN JAN
(2 Vd)
Karate Klub Postojna
8.00
15
HMELAK TIBOR
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
8.00
16
ŠTELCER LUKA
(1 Nastup)
Karate klub Selnica ob Dravi
6.00
17
TRATNIK ALEN
(1 Nastup)
Karate Klub Radenci Shotokan
6.00
18
STOJANOVIć MARKO
(2 Vd)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5.00
19
CESTNIK EMILIJO
(2 Vd)
Karate Klub Nestor
5.00
20
GRIVEC TILEN
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
5.00
21
PIžMOHT ARIJAN
(2 Vd)
Karate Klub Hrastnik
5.00
22
ŠULIGOJ ALJAž
(1 Nastup)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5.00
23
TEPEŠ OLIVER
(1 Nastup)
Karate Klub Rogaška Slatina
4.00
24
MIHELIč MAJ
(1 Nastup)
Karate Klub Cerknica
4.00
25
PODPEčAN MAJ
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
4.00
26
BREMEC ALJAž
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Bohinj
3.00
27
LENART LUKA
(2 Vd)
Karate Klub Kovinar Maribor
3.00
28
DRNOVšEK ENEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
3.00
29
LIPIč MAJ
(1 Nastup)
Karate Klub Radenci Shotokan
3.00
30
BRELIH ŽAN
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
3.00
31
TOMC NACE
(1 Nastup)
Karate Klub Žalec
3.00
32
BOžIč TADEJ
(1 Nastup)
Klub borilnih veščin Sevnica
2.00
33
BAUMAN GAL
(1 Nastup)
Karate Klub Kovinar Maribor
2.00
34
CEKOV TIMOTEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
2.00
35
NAGODE JANEZ
(1 Nastup)
Karate Klub Vrhnika
1.00
36
MUJIć VEDAD
(1 Nastup)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1.00
37
KOREN GAšPER
(1 Nastup)
Karate Klub Žalec
1.00
38
MARINKOVIč ANžE
(1 Nastup)
Karate Klub Žalec
1.00
39
LAMI ALTRIN
(1 Nastup)
Karate Klub Rudar Velenje
1.00
40
CVELBAR TILEN
(1 Nastup)
Klub borilnih veščin Sevnica
1.00
Prijava
Korisničko ime
Zaporka
Zaboravili ste zaporku?
Registracija novog kluba
e-Karate SEMAFOR
e-Karate SEMAFOR
Sponzori