Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 BLAGOJEVIĆ IVAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.40 točk
2 BREZOČNIK JAN (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 7.20 točk
3 ČUčEK MIšEL (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.20 točk
4 GAAL JAKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.80 točk
5 GRIL BLAž (1 nastop) Karate Klub Postojna 3.20 točk
6 HALILI ADRIAN (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.40 točk
7 HUDALES TOMAŽ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 7.20 točk
8 JOKSIMOVIĆ STEFAN (1 nastop) Karate Klub Žalec 4.80 točk
9 KISOVEC KLEMEN (1 nastop) Karate klub Lev 2.40 točk
10 KLOBASA ALEKS (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 3.20 točk
11 KLOBASA BLAŽ (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 6.40 točk
12 MARIČ REM (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 9.60 točk
13 MOČNIK TIMI (1 nastop) Karate Klub Petrovče 3.20 točk
14 PODPEČAN LAN (1 nastop) Karate Klub Polzela 7.20 točk
15 PRIMOŽIČ TIT (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.40 točk
16 ŠKRABLIN PATRIK (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.40 točk
17 SMREKAR MATIC (1 nastop) Karate klub Lev 2.40 točk
18 STERNIŠA NEJC (1 nastop) Karate klub Seki 9.60 točk
19 TALER JAKA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.20 točk
20 TAMŠE NIKLAS (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 4.80 točk
21 ZIDAR DOMEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.80 točk
# Tekmovalec Točke
1 CESAR PIA (1 nastop) Karate klub Velenje 6.40 točk
2 GALIČ NASTJA (1 nastop) Karate Klub Brežice 3.20 točk
3 GANZITTI NIA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.20 točk
4 GODNIČ ANJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.40 točk
5 HABERL BARBARA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.80 točk
6 HABERL URšA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.20 točk
7 KENDA MAŠA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.20 točk
8 PLAVČAK ALEKSANDRA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točk
9 POTISK LAURA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 7.20 točk
10 ŠENICA NIKA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.40 točk
11 SIMONIČ MAšA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 9.60 točk
12 SMILJAN KITI (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 7.20 točk
13 STANKO SARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 2.40 točk
14 TEPEŠ KAROLINA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točk
15 ŽERJAV NUŠA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.80 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve