Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO 1.20 točk
2 BAJGOT NACE (3 nastopi) Karate klub Selnica ob Dravi 4.50 točk
3 BANOVIć NIL (1 nastop) Karate klub Lev 1.00 točk
4 BAUMAN GAL (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.20 točk
5 BLAGOJEVIĆ IVAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.40 točk
6 BOROVNIK NIK (2 nastopa) Karate klub Velenje 6.00 točk
7 BOŽIČ CENE (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.20 točk
8 BREMEC ALJAŽ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 0.90 točk
9 BREZOČNIK JAN (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 12 točk
10 ČEBAŠEK VITAN (1 nastop) Karate klub Šenčur 0.70 točk
11 CERJAK JAKA (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 1.00 točk
12 ČESEN BORIS (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 3.00 točk
13 ČRNčEC ANEL (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 5.60 točk
14 ČUčEK MIšEL (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.60 točk
15 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (2 nastopa) Karate Klub Polzela 3.60 točk
16 DONKO MATIC (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.60 točk
17 DRAŽUMERIČ SIMON (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točk
18 FILIPIČ MARK (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.60 točk
19 GAAL JAKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 14.4 točk
20 GABRIJELČIČ LAN (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.40 točk
21 GAVRIĆ MARTIN (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.20 točk
22 GORJUP AžBE (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 0.90 točk
23 GRIL BLAž (1 nastop) Karate Klub Postojna 3.20 točk
24 GRIVEC TILEN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 3.60 točk
25 GRZINČIČ VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
26 HALILI ADRIAN (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.40 točk
27 HARALOVIČ DANIEL (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.20 točk
28 HMELAK TIBOR (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.40 točk
29 HUDALES TOMAŽ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 7.20 točk
30 HUSIĆ DAVUD (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 0.70 točk
31 HUSIć TIAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 3.00 točk
32 HUSKIć MAK (1 nastop) Karate klub Lev 1.50 točk
33 ISAKOVIĆ KENAN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.20 točk
34 JELEN GAL (1 nastop) Karate klub Velenje 1.00 točk
35 JELENKO BENJAMIN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.40 točk
36 JEVŠNIK BEN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
37 JEVŠOVAR VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 0.70 točk
38 JOKSIMOVIĆ STEFAN (1 nastop) Karate Klub Žalec 18.7 točk
39 JORDAN TIMOTEJ (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 4.20 točk
40 JURAJA VINKO (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO 1.00 točk
41 KABAJ MATEJ (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točk
42 KABASHAJ ENDRIT (2 nastopa) Karate Klub Olimpija Ljubljana 5.60 točk
43 KADOVIĆ STEFAN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
44 KISOVEC KLEMEN (1 nastop) Karate klub Lev 2.40 točk
45 KLEMENčIč KRISTJAN (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.60 točk
46 KLEMENČIČ TAJ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 1.20 točk
47 KLOBASA ALEKS (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 12.8 točk
48 KOLENC TIMOTEJ (1 nastop) Karate klub Mirna Peč 1.00 točk
49 KOLšEK KLEMEN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.80 točk
50 KOREN JURE (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
51 KRAJNC MIHA (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 4.20 točk
52 KRALJ MARK (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
53 KRALJ PATRIK (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.80 točk
54 KRAMAR VILI (1 nastop) Karate klub Radeče 1.00 točk
55 KRŽIŠNIK GAL, (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.40 točk
56 KRŽIŠNIK LAN (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.60 točk
57 KUNŠTEK NEJC (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 5.90 točk
58 KURAJ JAKOB (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 0.70 točk
59 LESNIKA ŽAN LUKA (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 1.40 točk
60 LIPIČ ŽAK (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 0.90 točk
61 LIPOVŠEK AMADEJ (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 4.80 točk
62 LOČNIKAR MIHA (1 nastop) Karate društvo Loče 2.10 točk
63 MAčAR DEJAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 0.90 točk
64 MALI NACE (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.80 točk
65 MARIČ REM (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 9.60 točk
66 MARINKOVIČ ANŽE (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.20 točk
67 MARKOVIČ MATEVŽ (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.20 točk
68 MARKULJEVIČ MARKO (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.80 točk
69 MARKULJEVIČ UROŠ (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 8.40 točk
70 MAVSAR TADEJ (1 nastop) Karate klub Seki 3.00 točk
71 MEŠANOVIČ BENJAMIN (2 nastopa) Karate klub Velenje 3.00 točk
72 MIHELIČ MAJ (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.20 točk
73 MILEV MATEJ (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 3.00 točk
74 MILJATOVIČ ALEKSA, (1 nastop) Karate klub Seki 3.00 točk
75 MITROVIć VELJKO (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.50 točk
76 MLAčNIK AžBE (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.20 točk
77 MLAKAR LUKA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.40 točk
78 MLAKAR NEJC (1 nastop) Karate društvo Loče 1.80 točk
79 MLINARIč MAX (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.60 točk
80 MLINARIč NIK (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
81 MOČNIK TIMI (2 nastopa) Karate Klub Petrovče 6.20 točk
82 MRGOLE NIK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 0.70 točk
83 MUHIĆ DIN (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 0.90 točk
84 NABERGOJ FRAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 0.90 točk
85 NOVAK IZAK (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.50 točk
86 OBLAK DAVID KERIM (1 nastop) Karate klub Lev 1.50 točk
87 OČKO GAL (2 nastopa) Karate klub Velenje 3.00 točk
88 PAŠIČ ADAM (2 nastopa) Karate klub Velenje 3.00 točk
89 PAŠIĆ ISAK (5 nastopov) Karate klub Velenje 8.70 točk
90 PETRE VID (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 1.20 točk
91 PIVIĆ EVELIN (1 nastop) Karate klub Seki 2.10 točk
92 PLAZAR KLEMEN (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
93 PLOšINJAK TADEJ (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.80 točk
94 PODPEČAN LAN (1 nastop) Karate Klub Polzela 12 točk
95 POGAčAR JAKA (2 nastopa) Karate klub Lev 5.40 točk
96 POŽARNIK KNEZ GAL (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.80 točk
97 PRIMOŽIČ TIT (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.40 točk
98 RADIĆ LUKA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.80 točk
99 RAKOVNIK SVEN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 5.90 točk
100 REIHS JAKA (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.40 točk
101 RITLOP ROK (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
102 ROLA LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.20 točk
103 SEDONJA MATIJA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 0.70 točk
104 ŠEHIĆ DENIS (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 7.90 točk
105 SEMOLIč IGOR (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točk
106 ŠIRAJ MARTIN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.20 točk
107 SKALICKY GAL (4 nastopi) Društvo Za Karate Celje 5.50 točk
108 ŠKOFLANC NICK (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 1.40 točk
109 SKOTNIK NEJC (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.80 točk
110 ŠKRABAR MAKS (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.20 točk
111 ŠKRABLIN PATRIK (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.40 točk
112 SLUGA JURE (4 nastopi) Karate klub Seki 5.10 točk
113 SMREKAR MATIC (1 nastop) Karate klub Lev 2.40 točk
114 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 0.90 točk
115 ŠTEFANIČ VAL (1 nastop) Karate klub Velenje 1.00 točk
116 STOJADINOVIć TIMOTEJ (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 2.70 točk
117 SUBOTIč FILIP (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.70 točk
118 SUŠA ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.40 točk
119 TALER JAKA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.20 točk
120 TAMŠE NIKLAS (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 14.4 točk
121 TOPOLOVEC DOMEN (1 nastop) KARATE KLUB BRANIK 1.40 točk
122 TRAMŠEK ALEKS (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO 2.00 točk
123 TRATNIK ALEN (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 5.10 točk
124 TRONTELJ LAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
125 TRONTELJ TAI (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.50 točk
126 VALENČAK MIHAEL (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.10 točk
127 VALIŠER TIMOTEJ (2 nastopa) Karate klub Selnica ob Dravi 2.40 točk
128 VANOVŠEK ENEJ, (1 nastop) Karate klub Seki 2.40 točk
129 VATOVEC ERNEST (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 2.20 točk
130 VIDRIH JAKOB (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 0.70 točk
131 VIDRIH MATIC (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 točk
132 ZARIČ VID (4 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 14.40 točk
133 ŽIBRET BOR (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 2.40 točk
134 ZIDAR DOMEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 14.4 točk
135 ŽUMER JAKOB (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 3.00 točk
# Tekmovalec Točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 točk
2 AVŽNER ZOJA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 2.40 točk
3 BALDžIEV TANJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.40 točk
4 BAŠAR EMA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 4.20 točk
5 BETON KLARA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
6 BRAČUN MAŠERA IRIS (2 nastopa) Karate klub Sokol 3.00 točk
7 ČERU JERNEJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.80 točk
8 CESAR PIA (1 nastop) Karate klub Velenje 8.4 točk
9 ČESKO KAJA (1 nastop) Karate klub Velenje 8.4 točk
10 ČUHALEV NADJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 2.40 točk
11 DROBNJAK MARINA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 4.70 točk
12 ĐAKOVIć LARA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
13 ĐOGIĆ EMA (1 nastop) Karate klub Velenje 1.20 točk
14 ETEROVIč MAšA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 4.70 točk
15 FAJFER LANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.40 točk
16 GANZITTI NIA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
17 GODNIČ ANJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.40 točk
18 GOLAČ AJDA (2 nastopa) Karate klub Seki 5.20 točk
19 HABERL BARBARA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 14.4 točk
20 HABERL URšA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 12.8 točk
21 HASANBAŠIĆ ADNA (1 nastop) Karate klub Seki 1.50 točk
22 HORVATIČ KATJA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
23 HRAŠČANEC NIKA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 0.90 točk
24 HRAŠČANEC TAJA (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točk
25 IVANČIČ KIARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točk
26 JANŽEKOVIČ TIJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 1.20 točk
27 JELENKO NINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točk
28 JESENEK ROJŠEK ANEJA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 4.20 točk
29 JEVŠENAK ALINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točk
30 JOšT ZALA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 6.30 točk
31 JOVANOVIĆ LANA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.00 točk
32 KENDA MAŠA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.20 točk
33 KOBAL - PAHOR LEA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 10.10 točk
34 KOCET NISA (3 nastopi) Karate Klub Murska Sobota 4.20 točk
35 KOLANDER EVA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 0.90 točk
36 KONTREC ALJA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 10.30 točk
37 KOTNIK NIKA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.20 točk
38 KRAMAR ALJA (1 nastop) Karate klub Radeče 0.70 točk
39 KRAMBERGER LARA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 3.60 točk
40 KRISTIć KAROLINA (1 nastop) Karate klub Seki 2.00 točk
41 KRVINA LIA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.70 točk
42 KURBEGOVIĆ EDNA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 0.90 točk
43 KUTIJA ALJA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 7.30 točk
44 LAKNER MAJA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.40 točk
45 LAMPIČ ANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.40 točk
46 LEBEN TINKARA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 5.40 točk
47 LIKAR ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.40 točk
48 LIŠINOVIĆ LEJLA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.80 točk
49 MAGAJNA MAšA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 4.20 točk
50 MAVSAR TAJDA (1 nastop) Karate klub Seki 2.40 točk
51 MEDIĆ ADELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
52 MERC MAJA (1 nastop) Karate klub Šiška 2.00 točk
53 MILJATOVIĆ ANDJELA, (1 nastop) Karate klub Seki 3.00 točk
54 MLAKAR NIKA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točk
55 MOLNAR ELIZABETA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 7.00 točk
56 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (1 nastop) Karate klub Velenje 8.4 točk
57 MUZIK TAŠA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 7.20 točk
58 NADIŽAR LANA TISA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 7.50 točk
59 NIŠANDŽIČ IVANA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.20 točk
60 PETAN ELA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 6.20 točk
61 PETKOVIĆ SAŠA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 4.80 točk
62 PETKOVIĆ TJAŠA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 6.80 točk
63 PETRIČ REBECCA LANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
64 PISNIK MAJA MARI (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točk
65 PLAVČAK ALEKSANDRA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točk
66 PLOHL TAJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.00 točk
67 PODBORŠEK ZOJA (1 nastop) Karate klub Šenčur 0.90 točk
68 POLAK TIA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.20 točk
69 POTISK LAURA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 7.20 točk
70 PUČKO KAJA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
71 PUČKO NIKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
72 PURIĆ ADRIJANA (2 nastopa) Karate klub Lev 3.20 točk
73 RADAKOVIĆ JANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
74 RADIĆ MANJA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 0.90 točk
75 RAUTER HANNAH VELA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 1.80 točk
76 REPIČ JERCA (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.10 točk
77 RIOSA NOVAK KAJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.40 točk
78 ŠENICA NIKA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.40 točk
79 SIGMUND EMILIJA (1 nastop) Karate klub Radeče 2.20 točk
80 SMILJAN KITI (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 16.8 točk
81 STANKO SARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 2.40 točk
82 TEKAVC MAŠA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 0.90 točk
83 TEPEŠ KAROLINA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točk
84 TERAž NIKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
85 TOMAŽIČ EVA (2 nastopa) Karate klub Seki 2.40 točk
86 TORKAR AJDA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 0.70 točk
87 VALENČAK NELI (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.70 točk
88 VASILIĆ DAJANA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 0.90 točk
89 VATOVEC JAGODA (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.50 točk
90 ZAGER HANA (2 nastopa) Karate klub Velenje 3.60 točk
91 ZEčIRI LORNA (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 1.00 točk
92 ŽERJAV NUŠA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.80 točk
93 ŽIBRET ZALA MARIA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 7.00 točk
94 ZORIČ ANĐELA (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.20 točk
95 ZORMAN DAšA (1 nastop) karate klub Pivka 1.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve