Competitors

List of all competitors with points achieved



# Competitor Club Points
1 ADAMIč TIMON (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.00 points
2 ARSENIć PETAR (1 performance) Karate Klub Postojna 2.00 points
3 BAJGOT NACE (2 appears) Karate klub Selnica ob Dravi 7.00 points
4 BARL MAJ (2 appears) Karate Klub Petrovče 6.00 points
5 BAŠIČ FEKONJA MAI (3 appear) Karate Klub Polzela 12.00 points
6 BATIć NASER (1 performance) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 4.00 points
7 BELE LUKA (6 appearances) KARATE KLUB KOZJANSKO 25.00 points
8 BLATNIK TAŠ (3 appear) Društvo Za Karate Celje 7.00 points
9 BOGDANOSKI GABRIEL (1 performance) Karate Klub Ljubljana 3.00 points
10 BOJC JAKOB (3 appear) Karate Klub Postojna 11.00 points
11 BOROVNIK NIK (5 appearances) Karate klub Velenje 27.00 points
12 BOŽIČ AMADEJ (1 performance) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 points
13 BOŽIČ CENE (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 6.00 points
14 BRATUšEK LUKA (1 performance) Karate Klub Žalec 2.00 points
15 BREMEC ALJAŽ (2 appears) Shotokan Karate Klub Bohinj 8.00 points
16 BRITOVŠEK MARCEL (2 appears) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 8.00 points
17 BULJUBAŠIĆ KENAN (2 appears) Karate Klub Tiger Velenje 8.00 points
18 BURLAK ANDRAŽ (2 appears) Karate Klub Radvanje 5.00 points
19 ČEH ALEŠ (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 10.00 points
20 CERJAK JAKA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.50 points
21 ČESEN BORIS (3 appear) Karate Klub Postojna 14.00 points
22 ČESNIK DENIS (3 appear) Shotokan Karate Klub Postojna 8.00 points
23 CICVARIĆ LUKA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
24 ČIMžAR ALEKS (3 appear) Karate Klub Shotokan Kranj 10.00 points
25 COLNARIČ NIK (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 points
26 ČUčEK MIšEL (3 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 8.00 points
27 ČULIBRK JAN (1 performance) Karate Klub Kranj 1.00 points
28 DEBELAK DEJAN (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 2.00 points
29 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (1 performance) Karate Klub Polzela 3.00 points
30 DONKO MATIC (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.00 points
31 DRNOVŠEK ENEJ (1 performance) Karate Klub Trbovlje 2.00 points
32 ERŽEN ŽIGA (2 appears) Karate Klub Kranj 6.00 points
33 FILIPIČ MARK (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 11.00 points
34 FILIPOVIć ENEJ (3 appear) Karate Klub Žalec 10.00 points
35 GAAL JAKA (1 performance) Karate Klub Radvanje 4.00 points
36 GABRIJELČIČ LAN (2 appears) Karate Klub Vrhnika 11.00 points
37 GAČIČ ALEKSANDER (3 appear) Karate Klub Kranj 6.00 points
38 GOLEŽ PETER (2 appears) Društvo Za Karate Celje 4.00 points
39 GORENŠEK VID (5 appearances) Karate klub Seki 11.50 points
40 GORIŠEK MATEJ (2 appears) Shotokan Karate Klub Grosuplje 10.00 points
41 GRAČNAR JAN (1 performance) Karate Klub Nestor 2.00 points
42 GRIL BLAž (3 appear) Karate Klub Postojna 8.00 points
43 GRIVEC TILEN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 5.00 points
44 GRZINČIČ VID (3 appear) Društvo Za Karate Celje 11.00 points
45 HALILOVIĆ HARIS (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.50 points
46 HARALOVIČ DANIEL (3 appear) Karate Klub Trbovlje 10.00 points
47 HERMAN BENJAMIN (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 7.00 points
48 HLASTEC KIAN (3 appear) Karate klub Seki 15.00 points
49 HMELAK TIBOR (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 points
50 HRIBERNIK GAL (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.00 points
51 HUDALES TOMAŽ (2 appears) Društvo Za Karate Celje 7.00 points
52 HVALA ALJAŽ (3 appear) Karate Klub Trbovlje 7.00 points
53 ISAKOVIĆ ALEN (3 appear) Karate Klub Trbovlje 13.00 points
54 ISAKOVIĆ KENAN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 11.00 points
55 JANJIĆ SAŠA (2 appears) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 points
56 JELEN GAL (1 performance) Karate klub Velenje 4.00 points
57 JELENKO BENJAMIN (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 14.00 points
58 JORDAN TIMOTEJ (3 appear) KARATE KLUB BUSHIDO 18.00 points
59 JUG TILEN (1 performance) Karate Klub Murska Sobota 2.00 points
60 JURAJA VINKO (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 12.00 points
61 JURANčIč GRAHEK GAJ (1 performance) Karate Klub Mon Chi 2.00 points
62 KABASHAJ ENDRIT (1 performance) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.00 points
63 KALENDER EDVIN (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 5.00 points
64 KAURIN BORIS (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 points
65 KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 appear) Karate Klub Kranj 17.00 points
66 KLEMENčIč KRISTJAN (1 performance) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.00 points
67 KLEMENČIČ TAJ (2 appears) Shotokan Karate Klub Bohinj 9.00 points
68 KLOBASA ALEKS (5 appearances) Karate klub Seki 20.00 points
69 KLOBASA BLAŽ (4 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 16.00 points
70 KOLšEK KLEMEN (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 7.50 points
71 KOŠMRLJ ERIK TEO (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.50 points
72 KRAČUN RENE (3 appear) Društvo Za Karate Celje 13.00 points
73 KRAJNC JURE (2 appears) Karate Klub Trbovlje 5.00 points
74 KRAJNC MIHA (4 appear) Karate klub Selnica ob Dravi 14.00 points
75 KRAMBERGER LOVRO (2 appears) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 7.00 points
76 KRIžAJ ALEKSANDER (2 appears) Karate Klub Kranj 9.00 points
77 KRŽIŠNIK GAL, (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 13.00 points
78 KRŽIŠNIK LAN (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 points
79 KUKOVIČ ALEKSANDER (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 points
80 KUNST NEJC (3 appear) Društvo Za Karate Celje 14.00 points
81 KUNŠTEK NEJC (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 points
82 LAMI ALTRIN (1 performance) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 points
83 LAVRIČ DAVID MATIJA (1 performance) Karate Klub Brežice 5.00 points
84 LENART LUKA (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 2.50 points
85 LESNIKA ŽAN LUKA (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 7.00 points
86 LIPIČ MAJ (2 appears) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 points
87 LIPIČ ŽAK (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 points
88 LIPOVŠEK AMADEJ (3 appear) Društvo Za Karate Celje 13.00 points
89 LOČNIKAR MIHA (1 performance) Karate društvo Loče 1.00 points
90 LORBER MAJ (2 appears) Društvo Za Karate Celje 8.00 points
91 MAKAROV ILLYA (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 points
92 MALEŠEVIČ MIŠO (2 appears) Karate Klub Postojna 4.50 points
93 MALI NACE (3 appear) Karate Klub Kranj 3.00 points
94 MARINKOVIČ ANŽE (2 appears) Karate Klub Žalec 5.00 points
95 MARKULJEVIČ MARKO (3 appear) Karate Klub Trbovlje 15.00 points
96 MARKULJEVIČ UROŠ (3 appear) Karate Klub Trbovlje 14.00 points
97 MAVSAR TADEJ (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 points
98 MEDVED MAKS (3 appear) Karate Klub Žalec 11.50 points
99 MERC JANEZ (4 appear) Karate klub Šiška 9.00 points
100 MIHELIČ MAJ (3 appear) Karate Klub Cerknica 13.50 points
101 MILJANOVIČ MARKO (2 appears) Karate klub Seki 3.00 points
102 MILJATOVIČ ALEKSA, (3 appear) Karate klub Seki 15.00 points
103 MLAčNIK AžBE (2 appears) Karate Klub Polzela 7.00 points
104 MLAKAR JAN (2 appears) Karate društvo Loče 6.00 points
105 MLAKAR LUKA (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 15.00 points
106 MLAKAR NEJC (1 performance) Karate društvo Loče 2.00 points
107 MOČNIK TIMI (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 points
108 MOHENSKI ROBI (1 performance) Karate Klub Žalec 2.00 points
109 MOZETIČ-KERIN JAN (1 performance) Karate Klub Postojna 2.50 points
110 MUHIĆ DIN (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 points
111 MUR LUC (3 appear) Karate Klub Radvanje 9.00 points
112 NAGODE JANEZ (1 performance) Karate Klub Vrhnika 1.00 points
113 NEDELKO NIK (1 performance) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 3.00 points
114 NOVAK IZAK (1 performance) Karate Klub Kranj 1.00 points
115 OČKO GAL (4 appear) Karate klub Seki 14.00 points
116 OGRIS ŽAK (1 performance) Karate Klub Mislinja 1.00 points
117 ORNIK NINO (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 points
118 OŠTIR RAVNJAK TIAN (2 appears) Društvo Za Karate Celje 5.50 points
119 PAŠIČ ADAM (1 performance) Karate klub Velenje 3.00 points
120 PAŠIĆ ISAK (1 performance) Karate klub Velenje 1.00 points
121 PEPIć NIKO DANIJEL (1 performance) Društvo Za Borilne Veščine Piran 2.00 points
122 PETERNEL ŽAN (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 points
123 PEZDEVŠEK LIAM (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 points
124 PIRMAN GAL (2 appears) Karate Klub Zmaj 3.00 points
125 PIVIĆ EVELIN (1 performance) Karate klub Seki 1.00 points
126 PIžMOHT ARIJAN (2 appears) Karate Klub Hrastnik 5.50 points
127 PLEVNIK GAL (2 appears) Karate Klub Kranj 5.50 points
128 PLOšINJAK TADEJ (2 appears) Karate Klub Radvanje 8.00 points
129 PODKRIŽNIK LUKA (2 appears) Karate društvo Loče 3.00 points
130 PODPEČAN LAN (3 appear) Karate Klub Polzela 15.00 points
131 POLAK ŽAN (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 3.00 points
132 POŽARNIK KNEZ GAL (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 points
133 POŽARNIK KNEZ VID (2 appears) Športno Društvo Dinamik Celje 10.00 points
134 PRAH TILEN (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 13.00 points
135 RADIĆ LUKA (2 appears) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 9.00 points
136 RAKOVNIK SVEN (3 appear) Društvo Za Karate Celje 16.00 points
137 RAMIĆ BELMIN (1 performance) Karate Klub Zmaj 5.00 points
138 RATOšA NINO (1 performance) Karate Klub Murska Sobota 2.00 points
139 REBOLJ LUKA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.00 points
140 REIHS JAKA (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 12.00 points
141 RIOSA NOVAK TILEN (3 appear) Karate Klub Polzela 8.00 points
142 ROBEK MARK (2 appears) Karate Klub Trbovlje 7.00 points
143 ROLA LUKA (4 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 10.00 points
144 RUTAR DENNIS DEAN (3 appear) Karate Klub Radvanje 11.00 points
145 SADIKOVIć AJDIN (3 appear) Karate Klub Rudar Velenje 7.00 points
146 ŠAJNOVIČ NEJC (1 performance) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.00 points
147 SALAMUN VID (1 performance) Karate Klub Petrovče 1.00 points
148 SEDEJ ANDRAŽ (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 points
149 ŠEHIĆ DENIS (3 appear) Karate Klub Trbovlje 12.00 points
150 ŠEN ERIK (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.00 points
151 SETNIČAR NEJC (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.00 points
152 SKALIč BRIN (2 appears) Karate Klub Petrovče 2.00 points
153 SKALICKY GAL (2 appears) Društvo Za Karate Celje 8.00 points
154 ŠKOFLANC NICK (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.00 points
155 ŠKOFLJANC ZAK (2 appears) Karate Klub Trbovlje 8.00 points
156 SKOTNIK NEJC (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 points
157 SKVARčA ALEKSEJ (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.00 points
158 SLUGA JURE (5 appearances) Karate klub Seki 23.00 points
159 ŠMARČAN SIMON (3 appear) Društvo Za Karate Celje 7.00 points
160 ŠMID CAFUTA ANEJ (1 performance) Karate-do klub Ptuj 2.00 points
161 SMRDEL DIMITRIJ (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 points
162 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (2 appears) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 5.00 points
163 SODIN LEON (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 14.00 points
164 ŠOLAJA STEFAN (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 4.00 points
165 ŠTEFANIČ VAL (1 performance) Karate klub Velenje 1.00 points
166 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR (1 performance) Karate klub Sokol 2.00 points
167 ŠTELCER LUKA (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 5.00 points
168 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (3 appear) Društvo Za Karate Celje 9.00 points
169 STERNIŠA NEJC (3 appear) Karate klub Seki 17.00 points
170 STEYER VID (1 performance) Karate Klub Sho-Kan Apače 1.00 points
171 ŠTIGL GAŠPER (1 performance) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 points
172 STOJADINOVIć TIMOTEJ (2 appears) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 7.50 points
173 STOJANOVIć MARKO (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 points
174 STOJNIĆ MAIK (2 appears) Karate Klub Rudar Velenje 3.00 points
175 STVARNIK JERNEJ (1 performance) Karate Klub Murska Sobota 3.00 points
176 SUŠA ŽIGA (2 appears) Karate Klub Žalec 6.00 points
177 SVJETLANOVIĆ RAJKO (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 points
178 TAMŠE NIKLAS (2 appears) Društvo Za Karate Celje 8.00 points
179 TAVžELJ VIDAL (1 performance) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 4.00 points
180 TOČAKOVIĆ NEMANJA (1 performance) Karate Klub Rudar Velenje 5.00 points
181 TOMC NACE (2 appears) Karate Klub Žalec 4.00 points
182 TOMC VITO (1 performance) Karate Klub Žalec 4.00 points
183 TOPOLOVEC DOMEN (3 appear) KARATE KLUB BRANIK 9.00 points
184 TRATNIK ALEN (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 points
185 TRBOVŠEK ŽIGA (1 performance) Karate Klub Polzela 1.00 points
186 TRONTELJ TAI (3 appear) Karate Klub Cerknica 6.50 points
187 VALENČAK MIHAEL (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 points
188 VALIŠER TIMOTEJ (3 appear) Karate klub Selnica ob Dravi 18.00 points
189 VALNER TIM (3 appear) Društvo Za Karate Celje 12.00 points
190 VANOVŠEK ENEJ, (4 appear) Karate klub Seki 10.00 points
191 VEBERIč FILIP JAKOB (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 10.00 points
192 VILFAN MATEJ (3 appear) Karate Klub Kranj 8.00 points
193 VNUK ALEKS (2 appears) Karate Klub Radvanje 4.00 points
194 VRELLA YLL (3 appear) Karate Klub Rudar Velenje 12.00 points
195 ZALAR JAKOB (1 performance) Shotokan Karate Klub Grosuplje 5.00 points
196 ZARIČ VID (6 appearances) Karate Klub Kovinar Maribor 32.00 points
197 ZBIL GREGA (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 10.00 points
198 ŽIBRET BOR (3 appear) Karate Klub Ljubljana 18.00 points
199 ŽUMER JAKOB (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 points
# Competitor Points
1 ABRAM ZOJA MARTINA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 points
2 ALETIĆ EMRA (1 performance) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 points
3 ANTONIN KLARA (2 appears) Karate Klub Virtus Duplica 6.00 points
4 AUDIč VITA (2 appears) Karate Klub Hrastnik 4.50 points
5 AVDIBAšIć ALDIJANA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 1.00 points
6 AVŽNER ZOJA (1 performance) Karate Klub Polzela 4.00 points
7 BABIČ ANA (2 appears) Karate društvo Loče 5.50 points
8 BAJUK EVA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 points
9 BAŠAR EMA (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 points
10 BASAR MARUŠA (2 appears) Karate Klub Cerknica 3.50 points
11 BERGANT LAURA (2 appears) Karate Klub Polzela 6.00 points
12 BERTONCELJ RUžICA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 points
13 BEŠIČ LANA (1 performance) Karate Klub Postojna 5.00 points
14 BIKIČ TIANA (1 performance) Karate Klub Polzela 5.00 points
15 BIZJAK LEDERER LEJA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 points
16 BOBEK MATIJA (1 performance) KARATE KLUB BRANIK 3.00 points
17 BOŽJAK LAURA (1 performance) Karate Klub Trbovlje 2.00 points
18 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 performance) Karate klub Sokol 1.00 points
19 BREZOVNIK TISA JERNEA (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 points
20 CARLI MARUšA SARA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 points
21 CARLI SOFIJA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 points
22 CEKOV VANNA (4 appear) Karate Klub Kranj 6.00 points
23 CENTRIH ALEKSANDRA, (4 appear) Karate klub Seki 8.50 points
24 ČERU JERNEJA (1 performance) Karate Klub Kranj 1.00 points
25 ČEŠAREK SIMONA (1 performance) Karate Klub Trbovlje 1.00 points
26 ČESEN VESNA (2 appears) Karate Klub Postojna 10.00 points
27 ČESKO KAJA (2 appears) Karate klub Velenje 7.00 points
28 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 10.50 points
29 DEBELJAK HANA (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 13.00 points
30 DROBNJAK MARINA (1 performance) Karate Klub Kranj 1.00 points
31 ĐAKOVIć LARA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 8.50 points
32 ĐAKOVIć TIANA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 points
33 ETEROVIč MAšA (6 appearances) Karate Klub Kranj 20.00 points
34 FRAS PIA LETRICIA (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 2.00 points
35 GANZITTI NIA (3 appear) Karate klub Seki 16.00 points
36 GLAVINA MRAK REBEKA (1 performance) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 2.00 points
37 GRAJFONER LEVEC MAJA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 3.00 points
38 GRBIĆ ANEA (1 performance) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 points
39 HABJAN NUšA (3 appear) Karate Klub Postojna 13.00 points
40 HLIŠČ LANA (1 performance) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 points
41 HORVAT ZALA (1 performance) Karate-do klub Ptuj 1.00 points
42 HORVATIČ KATJA (2 appears) Karate Klub Radvanje 8.00 points
43 HRAŠČANEC NIKA (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 points
44 HRAŠČANEC TAJA (2 appears) Karate Klub Radenci Shotokan 6.00 points
45 HRIBAR GAJA (5 appearances) Karate Klub Rogaška Slatina 15.00 points
46 HUMAR GAJA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 points
47 IBRIĆ AMINA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 points
48 IVANČIČ KIARA (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 10.00 points
49 JAKOB KUKOVIČ TIA (1 performance) Karate klub Velenje 2.00 points
50 JANŽEKOVIČ NUšA (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 points
51 JANŽEKOVIČ TIJA (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 9.00 points
52 JELENKO NINA (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 6.50 points
53 JEROT NEŽA (1 performance) Karate klub Seki 2.00 points
54 JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 appear) Karate Klub Polzela 13.00 points
55 JEVŠENAK ALINA (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 points
56 JOšT ZALA (3 appear) Karate Klub Postojna 9.00 points
57 JOVANOVIĆ LANA (2 appears) Karate klub Velenje 9.00 points
58 JOZIČ ELLA (1 performance) Karate klub Velenje 5.00 points
59 KENDA MAŠA (2 appears) Karate klub Velenje 4.00 points
60 KOBAL - PAHOR LEA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 points
61 KOCET NISA (1 performance) Karate Klub Murska Sobota 1.00 points
62 KOLANDER EVA (2 appears) Karate Klub Trbovlje 11.00 points
63 KOLAR NUŠA (1 performance) Karate društvo Loče 1.00 points
64 KONTREC ALJA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 points
65 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (3 appear) Karate Klub Trbovlje 15.00 points
66 KOTNIK ANJA (2 appears) Karate Klub Kranj 5.00 points
67 KOTNIK NIKA (1 performance) Karate Klub Kranj 1.00 points
68 KOVAČEVIČ VIKTORIA (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 points
69 KRAMAR LILI (1 performance) Karate klub Radeče 1.00 points
70 KRAMBERGER LARA (2 appears) Karate Klub Polzela 8.00 points
71 KRAMBERGER ZALA (1 performance) Karate Klub Polzela 1.00 points
72 KRISTIć KAROLINA (2 appears) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 points
73 KRUMPAK TINKARA (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 5.50 points
74 KURBEGOVIĆ EDNA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 12.00 points
75 KUTIJA ALJA (1 performance) Karate klub Velenje 4.00 points
76 KUTNJAK URŠKA (2 appears) Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš 5.00 points
77 KVAS TJAŠA (3 appear) Karate Klub Žalec 11.50 points
78 LAKNER MAJA (1 performance) Karate Klub Brežice 1.00 points
79 LAMPIČ ANA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 8.00 points
80 LAVRIČ SARA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.50 points
81 LEBEN TINKARA (6 appearances) Karate Klub Kranj 25.00 points
82 LEVEC GRAJFONER LARA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.00 points
83 LIKAR ALJA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 points
84 LIŠINOVIĆ ELMA (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 3.50 points
85 LIŠINOVIĆ LEJLA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 points
86 LIŠINOVIĆ SARA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 points
87 LONČARIČ ZOJA (1 performance) Karate klub Seki 3.00 points
88 LUKIĆ IVANA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
89 MAGAJNA MAšA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 points
90 MAKITAN ANđELA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 points
91 MAVSAR TAJDA (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 7.00 points
92 MEDIĆ ADELA (3 appear) Društvo Za Karate Celje 12.00 points
93 MERC MAJA (3 appear) Karate klub Šiška 8.50 points
94 MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 appear) Karate klub Seki 11.00 points
95 MLAKAR NIKA (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 8.50 points
96 MLAKAR NIKA (2 appears) Karate društvo Loče 6.00 points
97 MOLNAR ELIZABETA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 14.00 points
98 MUZIK TAŠA (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 11.00 points
99 NADIŽAR LANA TISA (5 appearances) Karate Klub Kranj 17.50 points
100 NIŠANDŽIČ IVANA (3 appear) Karate Klub Kranj 8.00 points
101 NOVAK EMA (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.50 points
102 NOVAK SARA, (6 appearances) Karate klub Seki 21.00 points
103 OSMANAJ DORENTINA (3 appear) Shotokan Karate Klub Postojna 12.00 points
104 PAVŠIČ HANA (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 points
105 PETAN ELA (6 appearances) Karate Klub Brežice 19.50 points
106 PETKOVIĆ SAŠA (2 appears) Karate Klub Brežice 9.00 points
107 PETKOVIĆ TJAŠA (3 appear) Karate Klub Brežice 9.00 points
108 PETRIČ REBECCA LANA (2 appears) Karate Klub Radvanje 6.00 points
109 PISNIK MAJA MARI (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 points
110 PLEVNIK LALITA (1 performance) Karate Klub Kranj 1.00 points
111 PLOHL TAJA (3 appear) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 9.00 points
112 POLAK NIKA (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 points
113 POLAK TIA (5 appearances) Karate Klub Kranj 18.00 points
114 POLANEC MIRIAM (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.00 points
115 POTISK LAURA (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 12.00 points
116 PURIĆ ADRIJANA (2 appears) Karate klub Sokol 6.00 points
117 RADIĆ MANJA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 5.00 points
118 RAUTER HANNAH VELA (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 7.00 points
119 REBOLJ MANCA (3 appear) Karate Klub Kranj 10.00 points
120 REPIČ JERCA (2 appears) Karate Klub Kranj 12.00 points
121 RIOSA NOVAK KAJA (1 performance) Karate Klub Polzela 2.00 points
122 ROJS JANA (2 appears) Karate klub WKSA Duplek 12.00 points
123 ROJS VITA (1 performance) Karate klub WKSA Duplek 3.00 points
124 ROM ZUPANC EMA (2 appears) Karate Klub Nestor 6.00 points
125 RUDOLF NIKA (1 performance) Karate klub Velenje 2.00 points
126 RUDONJIĆ MARIJA (1 performance) Karate Klub Postojna 3.00 points
127 SALKIČ LARA (1 performance) Karate Klub Trbovlje 1.00 points
128 SAVANOVIć LANA (1 performance) Shotokan Karate Klub Grosuplje 1.00 points
129 SAVKOVIć IVANA (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 points
130 SELJAK JULIJA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 points
131 SEREC EVA (2 appears) Karate Klub Sho-Kan Apače 3.00 points
132 SEVER ANA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
133 ŠKRABLIN TARA (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 5.50 points
134 SKUHALA ZOJA (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 5.00 points
135 SODIN LARA (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 11.00 points
136 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (4 appear) Društvo Za Karate Celje 18.50 points
137 STOJANOVIĆ GLORIA (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 5.00 points
138 ŠTUCIN AJDA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 points
139 TEKAVC MAŠA (3 appear) Karate Klub Cerknica 10.00 points
140 TOMAŽIČ EVA (3 appear) Karate klub Seki 11.00 points
141 TOPOLOVEC KAJA (3 appear) Karate Klub Žalec 12.00 points
142 UGOVšEK ALENKA (3 appear) Karate Klub Žalec 8.00 points
143 VAHTAR LARA (1 performance) Karate Klub Zmaj 3.00 points
144 VALENČAK NELI (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 15.00 points
145 VANOVŠEK ZOJA. (3 appear) Karate klub Seki 11.00 points
146 ZAGER HANA (3 appear) Karate klub Velenje 14.00 points
147 ZEčIRI LORNA (2 appears) Karate Klub Murska Sobota 3.50 points
148 ŽERJAV NUŠA (3 appear) Karate Klub Polzela 18.00 points
149 ŽIBRET ZALA MARIA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 15.00 points
150 ZORIČ ANĐELA (1 performance) Društvo Za Borilne Veščine Piran 6.00 points
151 ŽUGMAN LANA (1 performance) Karate klub WKSA Duplek 2.00 points
152 ZUPANčIč NANA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 5.50 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve