Slovensko
English
Hrvatski
Nadolazeća takmičenja
Završena takmičenja
Bodovanja
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Konkurenti
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Seminari
Karate kalendar
KZS - Karate
Natrag
Natjecatelji
Popis svih natjecatelja s postignutim bodovima
Natjecatelji - muškarci
Natjecatelji - Žene
#
Natjecatelj
Klub
točke
1
ADAMIč TIMON
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
2.00
točke
2
ARSENIć PETAR
(1 Nastup)
Karate Klub Postojna
2.00
točke
3
BAJGOT NACE
(2 Vd)
Karate klub Selnica ob Dravi
7.00
točke
4
BARL MAJ
(2 Vd)
Karate Klub Petrovče
6.00
točke
5
BATIć NASER
(1 Nastup)
Karate - do klub Ig Shotokan
4.00
točke
6
BELE LUKA
(6 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
25.00
točke
7
BLATNIK TAŠ
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
7.00
točke
8
BOGDANOSKI GABRIEL
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
3.00
točke
9
BOJC JAKOB
(3 nastupi)
Karate Klub Postojna
11.00
točke
10
BOROVNIK NIK
(5 nastupi)
Karate klub Velenje
27.00
točke
11
BOžIč AMADEJ
(1 Nastup)
Klub borilnih veščin Sevnica
1.00
točke
12
BOžIč CENE
(3 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
6.00
točke
13
BRATUšEK LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Žalec
2.00
točke
14
BREMEC ALJAž
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Bohinj
8.00
točke
15
BRITOVšEK MARCEL
(2 Vd)
Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8.00
točke
16
BULJUBAšIć KENAN
(2 Vd)
Karate Klub Tiger Velenje
8.00
točke
17
BURLAK ANDRAŽ
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
5.00
točke
18
ČEH ALEš
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Grosuplje
10.00
točke
19
CERJAK JAKA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
2.50
točke
20
ČESEN BORIS
(3 nastupi)
Karate Klub Postojna
14.00
točke
21
ČESNIK DENIS
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Postojna
8.00
točke
22
CICVARIĆ LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
2.00
točke
23
ČIMžAR ALEKS
(3 nastupi)
Karate Klub Shotokan Kranj
10.00
točke
24
COLNARIč NIK
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
5.00
točke
25
ČUčEK MIšEL
(3 nastupi)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8.00
točke
26
ČULIBRK JAN
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
točke
27
DEBELAK DEJAN
(1 Nastup)
Karate klub Selnica ob Dravi
2.00
točke
28
DERčA BENJAMIN ALEKSEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
3.00
točke
29
DONKO MATIC
(1 Nastup)
Karate Klub Radvanje
1.00
točke
30
DRNOVšEK ENEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
2.00
točke
31
ERžEN ŽIGA
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
6.00
točke
32
FILIPIč MARK
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
11.00
točke
33
FILIPOVIć ENEJ
(3 nastupi)
Karate Klub Žalec
10.00
točke
34
GAAL JAKA
(1 Nastup)
Karate Klub Radvanje
4.00
točke
35
GABRIJELčIč LAN
(2 Vd)
Karate Klub Vrhnika
11.00
točke
36
GAčIć ALEKSANDER
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
6.00
točke
37
GOLEž PETER
(2 Vd)
Društvo Za Karate Celje
4.00
točke
38
GORENšEK VID
(5 nastupi)
Karate klub Seki
11.50
točke
39
GORIŠEK MATEJ
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Grosuplje
10.00
točke
40
GRAČNAR JAN
(1 Nastup)
Karate Klub Nestor
2.00
točke
41
GRIL BLAž
(3 nastupi)
Karate Klub Postojna
8.00
točke
42
GRIVEC TILEN
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
5.00
točke
43
GRZINČIČ VID
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
11.00
točke
44
HALILOVIĆ HARIS
(1 Nastup)
Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2.50
točke
45
HARALOVIć DANIEL
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
10.00
točke
46
HERMAN BENJAMIN
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
7.00
točke
47
HLASTEC KIAN
(3 nastupi)
Karate klub Seki
15.00
točke
48
HMELAK TIBOR
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
13.00
točke
49
HRIBERNIK GAL
(1 Nastup)
Karate Klub Cerknica
2.00
točke
50
HUDALES TOMAž
(2 Vd)
Društvo Za Karate Celje
7.00
točke
51
HVALA ALJAž
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
7.00
točke
52
ISAKOVIć ALEN
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
13.00
točke
53
ISAKOVIć KENAN
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
11.00
točke
54
JANJIć SAšA
(2 Vd)
Karate Klub Tiger Velenje
5.00
točke
55
JELEN GAL
(1 Nastup)
Karate klub Velenje
4.00
točke
56
JELENKO BENJAMIN
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
14.00
točke
57
JORDAN TIMOTEJ
(3 nastupi)
KARATE KLUB BUSHIDO
18.00
točke
58
JUG TILEN
(1 Nastup)
Karate Klub Murska Sobota
2.00
točke
59
JURAJA VINKO
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
12.00
točke
60
JURANčIč GAJ
(1 Nastup)
Karate Klub Mon Chi
2.00
točke
61
KABASHAJ ENDRIT
(1 Nastup)
Karate Klub Olimpija Ljubljana
1.00
točke
62
KALENDER EDVIN
(1 Nastup)
Shotokan Karate Klub Postojna
5.00
točke
63
KAURIN BORIS
(1 Nastup)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3.00
točke
64
KERŠIČ AHLIN ŽAN
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
17.00
točke
65
KLEMENčIč KRISTJAN
(1 Nastup)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3.00
točke
66
KLEMENčIč TAJ
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Bohinj
9.00
točke
67
KLOBASA ALEKS
(5 nastupi)
Karate klub Seki
20.00
točke
68
KLOBASA BLAž
(4 nastupi)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
16.00
točke
69
KOLšEK KLEMEN
(3 nastupi)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
7.50
točke
70
KORENJAK BINE
(3 nastupi)
Karate Klub Polzela
12.00
točke
71
KOŠMRLJ ERIK TEO
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
2.50
točke
72
KRAčUN RENE
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
13.00
točke
73
KRAJNC JURE
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
5.00
točke
74
KRAJNC MIHA
(4 nastupi)
Karate klub Selnica ob Dravi
14.00
točke
75
KRAMBERGER LOVRO
(2 Vd)
Karate - do klub Ig Shotokan
7.00
točke
76
KRIžAJ ALEKSANDER
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
9.00
točke
77
KRŽIŠNIK GAL
(3 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
13.00
točke
78
KRžIšNIK LAN
(3 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
10.00
točke
79
KUKOVIČ ALEKSANDER
(1 Nastup)
Karate Klub Mawashi Postojna
1.00
točke
80
KUNST NEJC
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
14.00
točke
81
KUNšTEK NEJC
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
5.00
točke
82
LAMI ALTRIN
(1 Nastup)
Karate Klub Rudar Velenje
2.00
točke
83
LAVRIČ DAVID MATIJA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
5.00
točke
84
LENART LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Kovinar Maribor
2.50
točke
85
LESNIKA ŽAN LUKA
(2 Vd)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
7.00
točke
86
LIPIč MAJ
(2 Vd)
Karate Klub Radenci Shotokan
2.00
točke
87
LIPIč ŽAK
(1 Nastup)
Karate Klub Radenci Shotokan
2.00
točke
88
LIPOVšEK AMADEJ
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
13.00
točke
89
LOčNIKAR MIHA
(1 Nastup)
Karate društvo Loče
1.00
točke
90
LORBER MAJ
(2 Vd)
Društvo Za Karate Celje
8.00
točke
91
MAKAROV ILLYA
(3 nastupi)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
12.00
točke
92
MALEŠEVIČ MIŠO
(2 Vd)
Karate Klub Postojna
4.50
točke
93
MALI NACE
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
3.00
točke
94
MARINKOVIč ANžE
(2 Vd)
Karate Klub Žalec
5.00
točke
95
MARKULJEVIć MARKO
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
15.00
točke
96
MARKULJEVIć UROš
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
14.00
točke
97
MAVSAR TADEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Rogaška Slatina
2.00
točke
98
MEDVED MAKS
(3 nastupi)
Karate Klub Žalec
11.50
točke
99
MERC JANEZ
(4 nastupi)
Karate klub Šiška
9.00
točke
100
MIHELIč MAJ
(3 nastupi)
Karate Klub Cerknica
13.50
točke
101
MILJANOVIć MARKO
(2 Vd)
Karate klub Seki
3.00
točke
102
MILJATOVIČ ALEKSA
(3 nastupi)
Karate klub Seki
15.00
točke
103
MLAčNIK AžBE
(2 Vd)
Karate Klub Polzela
7.00
točke
104
MLAKAR JAN
(2 Vd)
Karate društvo Loče
6.00
točke
105
MLAKAR LUKA
(3 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
15.00
točke
106
MLAKAR NEJC
(1 Nastup)
Karate društvo Loče
2.00
točke
107
MOčNIK TIMI
(3 nastupi)
Karate Klub Kovinar Maribor
16.00
točke
108
MOHENSKI ROBI
(1 Nastup)
Karate Klub Žalec
2.00
točke
109
MOZETIČ-KERIN JAN
(1 Nastup)
Karate Klub Postojna
2.50
točke
110
MUHIć DIN
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
1.00
točke
111
MUR LUC
(3 nastupi)
Karate Klub Radvanje
9.00
točke
112
NAGODE JANEZ
(1 Nastup)
Karate Klub Vrhnika
1.00
točke
113
NEDELKO NIK
(1 Nastup)
Karate - do klub Ig Shotokan
3.00
točke
114
NOVAK IZAK
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
točke
115
OČKO GAL
(4 nastupi)
Karate klub Seki
14.00
točke
116
OGRIS ŽAK
(1 Nastup)
Karate Klub Mislinja
1.00
točke
117
ORNIK NINO
(2 Vd)
Karate Klub Kovinar Maribor
4.00
točke
118
OŠTIR RAVNJAK TIAN
(2 Vd)
Društvo Za Karate Celje
5.50
točke
119
PAšIć ADAM
(1 Nastup)
Karate klub Velenje
3.00
točke
120
PAšIć ISAK
(1 Nastup)
Karate klub Velenje
1.00
točke
121
PEPIć NIKO DANIJEL
(1 Nastup)
Društvo Za Borilne Veščine Piran
2.00
točke
122
PETERNEL ŽAN
(3 nastupi)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6.00
točke
123
PEZDEVŠEK LIAM
(1 Nastup)
Športno Društvo Dinamik Celje
2.00
točke
124
PIRMAN GAL
(2 Vd)
Karate Klub Zmaj
3.00
točke
125
PIVIć EVELIN
(1 Nastup)
Karate klub Seki
1.00
točke
126
PIžMOHT ARIJAN
(2 Vd)
Karate Klub Hrastnik
5.50
točke
127
PLEVNIK GAL
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
5.50
točke
128
PLOšINJAK TADEJ
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
8.00
točke
129
PODKRIžNIK LUKA
(2 Vd)
Karate društvo Loče
3.00
točke
130
PODPEčAN LAN
(3 nastupi)
Karate Klub Polzela
15.00
točke
131
POLAK ŽAN
(1 Nastup)
Športno Društvo Dinamik Celje
3.00
točke
132
POžARNIK KNEZ GAL
(1 Nastup)
Športno Društvo Dinamik Celje
2.00
točke
133
POŽARNIK KNEZ VID
(2 Vd)
Športno Društvo Dinamik Celje
10.00
točke
134
PRAH TILEN
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
13.00
točke
135
RADIć LUKA
(2 Vd)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
9.00
točke
136
RAKOVNIK SVEN
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
16.00
točke
137
RAMIĆ BELMIN
(1 Nastup)
Karate Klub Zmaj
5.00
točke
138
RATOšA NINO
(1 Nastup)
Karate Klub Murska Sobota
2.00
točke
139
REBOLJ LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
2.00
točke
140
REIHS JAKA
(2 Vd)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12.00
točke
141
RIOSA NOVAK TILEN
(3 nastupi)
Karate Klub Polzela
8.00
točke
142
ROBEK MARK
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
7.00
točke
143
ROLA LUKA
(4 nastupi)
Karate Klub Kovinar Maribor
10.00
točke
144
RUTAR DENIS
(3 nastupi)
Karate Klub Radvanje
11.00
točke
145
SADIKOVIć AJDIN
(3 nastupi)
Karate Klub Rudar Velenje
7.00
točke
146
ŠAJNOVIč NEJC
(1 Nastup)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2.00
točke
147
SALAMUN VID
(1 Nastup)
Karate Klub Petrovče
1.00
točke
148
SEDEJ ANDRAŽ
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
1.00
točke
149
ŠEHIć DENIS
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
12.00
točke
150
ŠEN ERIK
(1 Nastup)
Karate Klub Cerknica
2.00
točke
151
SETNIčAR NEJC
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
2.00
točke
152
SKALIč BRIN
(2 Vd)
Karate Klub Petrovče
2.00
točke
153
SKALICKY GAL
(2 Vd)
Društvo Za Karate Celje
8.00
točke
154
ŠKOFLANC NICK
(2 Vd)
Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4.00
točke
155
ŠKOFLJANC ZAK
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
8.00
točke
156
SKOTNIK NEJC
(1 Nastup)
Karate Klub Radenci Shotokan
2.00
točke
157
SKVARčA ALEKSEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Cerknica
2.00
točke
158
SLUGA JURE
(5 nastupi)
Karate klub Seki
23.00
točke
159
ŠMARčAN SIMON
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
7.00
točke
160
ŠMID CAFUTA ANEJ
(1 Nastup)
Karate do klub Ptuj
2.00
točke
161
SMRDEL DIMITRIJ
(1 Nastup)
Karate Klub Mawashi Postojna
1.00
točke
162
SMREKAR TIM
(2 Vd)
Karate - do klub Ig Shotokan
5.00
točke
163
SODIN LEON
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
14.00
točke
164
ŠOLAJA STEFAN
(1 Nastup)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4.00
točke
165
ŠTEFANIČ VAL
(1 Nastup)
Karate klub Velenje
1.00
točke
166
STEFANOVIć ALEKSANDAR
(1 Nastup)
Karate klub Sokol
2.00
točke
167
ŠTELCER LUKA
(1 Nastup)
Karate klub Selnica ob Dravi
5.00
točke
168
STENDLER KLANJšEK ŽAN
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
9.00
točke
169
STERNIšA NEJC
(3 nastupi)
Karate klub Seki
17.00
točke
170
STEYER VID
(1 Nastup)
Karate Klub Sho-Kan Apače
1.00
točke
171
ŠTIGL GAšPER
(1 Nastup)
Klub borilnih veščin Sevnica
1.00
točke
172
STOJADINOVIć TIMOTEJ
(2 Vd)
KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
7.50
točke
173
STOJANOVIć MARKO
(1 Nastup)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3.00
točke
174
STOJNIć MAIK
(2 Vd)
Karate Klub Rudar Velenje
3.00
točke
175
STVARNIK JERNEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Murska Sobota
3.00
točke
176
SUšA ŽIGA
(2 Vd)
Karate Klub Žalec
6.00
točke
177
SVJETLANOVIć RAJKO
(1 Nastup)
Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2.00
točke
178
TAMŠE MARINIČ NIKLAS
(2 Vd)
Društvo Za Karate Celje
8.00
točke
179
TAVžELJ VIDAL
(1 Nastup)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4.00
točke
180
TOčAKOVIć NEMANJA
(1 Nastup)
Karate Klub Rudar Velenje
5.00
točke
181
TOMC NACE
(2 Vd)
Karate Klub Žalec
4.00
točke
182
TOMC VITO
(1 Nastup)
Karate Klub Žalec
4.00
točke
183
TOPOLOVEC DOMEN
(3 nastupi)
KARATE KLUB BRANIK
9.00
točke
184
TRATNIK ALEN
(1 Nastup)
Karate Klub Radenci Shotokan
4.00
točke
185
TRBOVšEK ŽIGA
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
1.00
točke
186
TRONTELJ TAI
(3 nastupi)
Karate Klub Cerknica
6.50
točke
187
VALENčAK MIHAEL
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
9.00
točke
188
VALIšER TIMOTEJ
(3 nastupi)
Karate klub Selnica ob Dravi
18.00
točke
189
VALNER TIM
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
12.00
točke
190
VANOVŠEK ENEJ
(4 nastupi)
Karate klub Seki
10.00
točke
191
VEBERIč FILIP JAKOB
(2 Vd)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
10.00
točke
192
VILFAN MATEJ
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
8.00
točke
193
VNUK ALEKS
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
4.00
točke
194
VRELLA YLL
(3 nastupi)
Karate Klub Rudar Velenje
12.00
točke
195
ZALAR JAKOB
(1 Nastup)
Shotokan Karate Klub Grosuplje
5.00
točke
196
ZARIč VID
(6 nastupi)
Karate Klub Kovinar Maribor
32.00
točke
197
ZBIL GREGA
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
10.00
točke
198
ŽIBRET BOR
(3 nastupi)
Karate Klub Ljubljana
18.00
točke
199
ŽUMER JAKOB
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
8.00
točke
#
Natjecatelj
Klub
točke
1
ABRAM ZOJA MARTINA
(3 nastupi)
Karate Klub Mawashi Postojna
13.00
točke
2
ALETIĆ EMRA
(1 Nastup)
Karate Klub Tiger Velenje
2.00
točke
3
ANTONIN KLARA
(2 Vd)
Karate Klub Virtus Duplica
6.00
točke
4
AUDIč VITA
(2 Vd)
Karate Klub Hrastnik
4.50
točke
5
AVDIBAšIć ALDIJANA
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
1.00
točke
6
AVžNER ZOJA
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
4.00
točke
7
BABIČ ANA
(2 Vd)
Karate društvo Loče
5.50
točke
8
BAJUK EVA
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
2.00
točke
9
BAšAR EMA
(2 Vd)
Karate Klub Shotokan Kranj
6.00
točke
10
BASAR MARUšA
(2 Vd)
Karate Klub Cerknica
3.50
točke
11
BERGANT LAURA
(2 Vd)
Karate Klub Polzela
6.00
točke
12
BERTONCELJ RUžICA
(1 Nastup)
Karate Klub Mawashi Postojna
1.00
točke
13
BEšIć LANA
(1 Nastup)
Karate Klub Postojna
5.00
točke
14
BIKIć TIANA
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
5.00
točke
15
BIZJAK LEDERER LEJA
(3 nastupi)
Karate Klub Mawashi Postojna
13.00
točke
16
BOBEK MATIJA
(1 Nastup)
KARATE KLUB BRANIK
3.00
točke
17
BOžJAK LAURA
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
2.00
točke
18
BRAČUN MAŠERA IRIS
(1 Nastup)
Karate klub Sokol
1.00
točke
19
BREZOVNIK TISA JERNEA
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Grosuplje
14.00
točke
20
CARLI MARUšA SARA
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
7.00
točke
21
CEKOVA VANNA
(4 nastupi)
Karate Klub Kranj
6.00
točke
22
CENTRIH ALEKSANDRA
(4 nastupi)
Karate klub Seki
8.50
točke
23
ČERU JERNEJA
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
točke
24
ČEšAREK SIMONA
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
1.00
točke
25
ČESEN VESNA
(2 Vd)
Karate Klub Postojna
10.00
točke
26
ČESKO KAJA
(2 Vd)
Karate klub Velenje
7.00
točke
27
ČVOROVIć ALEKSANDRA
(3 nastupi)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
10.50
točke
28
DEBELJAK HANA
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Grosuplje
13.00
točke
29
DROBNJAK MARINA
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
točke
30
ĐAKOVIć LARA
(3 nastupi)
Karate Klub Mawashi Postojna
8.50
točke
31
ĐAKOVIć TIANA
(2 Vd)
Karate Klub Mawashi Postojna
9.00
točke
32
ETEROVIč MAšA
(6 nastupi)
Karate Klub Kranj
20.00
točke
33
FRAS PIA LETRICIA
(1 Nastup)
Karate klub Selnica ob Dravi
2.00
točke
34
GANZITTI NIA
(3 nastupi)
Karate klub Seki
16.00
točke
35
GLAVINA MRAK REBEKA
(1 Nastup)
KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2.00
točke
36
GRAJFONER LEVEC MAJA
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
3.00
točke
37
GRBIć ANEA
(1 Nastup)
Karate Klub Rudar Velenje
1.00
točke
38
HABJAN NUšA
(3 nastupi)
Karate Klub Postojna
13.00
točke
39
HLIšć LANA
(1 Nastup)
Karate Klub Rudar Velenje
2.00
točke
40
HORVAT ZALA
(1 Nastup)
Karate do klub Ptuj
1.00
točke
41
HORVATIč KATJA
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
8.00
točke
42
HRAščANEC NIKA
(1 Nastup)
Karate Klub Radenci Shotokan
4.00
točke
43
HRAščANEC TAJA
(2 Vd)
Karate Klub Radenci Shotokan
6.00
točke
44
HRIBAR GAJA
(5 nastupi)
Karate Klub Rogaška Slatina
15.00
točke
45
HUMAR GAJA
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
5.00
točke
46
IBRIć AMINA
(2 Vd)
Karate Klub Kovinar Maribor
2.00
točke
47
IVANČIČ KIARA
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
10.00
točke
48
JAKOB KUKOVIČ TIA
(1 Nastup)
Karate klub Velenje
2.00
točke
49
JANžEKOVIč NUšA
(2 Vd)
Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5.00
točke
50
JANžEKOVIč TIJA
(2 Vd)
Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
9.00
točke
51
JELENKO NINA
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
6.50
točke
52
JEROT NEŽA
(1 Nastup)
Karate klub Seki
2.00
točke
53
JESENEK ROJšEK ANEJA
(3 nastupi)
Karate Klub Polzela
13.00
točke
54
JEVšENAK ALINA
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
9.00
točke
55
JOšT ZALA
(3 nastupi)
Karate Klub Postojna
9.00
točke
56
JOVANOVIć LANA
(2 Vd)
Karate klub Velenje
9.00
točke
57
JOZIč ELLA
(1 Nastup)
Karate klub Velenje
5.00
točke
58
KENDA MAšA
(2 Vd)
Karate klub Velenje
4.00
točke
59
KOBAL PAHOR LEA
(2 Vd)
Karate Klub Mawashi Postojna
5.00
točke
60
KOCET NISA
(1 Nastup)
Karate Klub Murska Sobota
1.00
točke
61
KOLANDER EVA
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
11.00
točke
62
KOLAR NUšA
(1 Nastup)
Karate društvo Loče
1.00
točke
63
KONTREC ALJA
(2 Vd)
Karate Klub Mawashi Postojna
11.00
točke
64
KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
15.00
točke
65
KOTNIK ANJA
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
5.00
točke
66
KOTNIK NIKA
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
točke
67
KOVAČEVIČ VIKTORIA
(1 Nastup)
Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1.00
točke
68
KRAMAR LILI
(1 Nastup)
Karate klub Radeče
1.00
točke
69
KRAMBERGER LARA
(2 Vd)
Karate Klub Polzela
8.00
točke
70
KRAMBERGER ZALA
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
1.00
točke
71
KRISTIć KAROLINA
(2 Vd)
Karate Klub Tiger Velenje
5.00
točke
72
KRUMPAK TINKARA
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
5.50
točke
73
KURBEGOVIć EDNA
(2 Vd)
Karate Klub Ljubljana
12.00
točke
74
KUTIJA ALJA
(1 Nastup)
Karate klub Velenje
4.00
točke
75
KUTNJAK URšKA
(2 Vd)
Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
5.00
točke
76
KVAS TJAšA
(3 nastupi)
Karate Klub Žalec
11.50
točke
77
LAKNER MAJA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
1.00
točke
78
LAMPIč ANA
(2 Vd)
Karate Klub Ljubljana
8.00
točke
79
LAVRIč SARA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
2.50
točke
80
LEBEN TINKARA
(6 nastupi)
Karate Klub Kranj
25.00
točke
81
LEVEC GRAJFONER LARA
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
2.00
točke
82
LIKAR ALJA
(1 Nastup)
Karate Klub Mawashi Postojna
1.00
točke
83
LIšINOVIć ELMA
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Postojna
3.50
točke
84
LIšINOVIć LEJLA
(1 Nastup)
Shotokan Karate Klub Postojna
2.00
točke
85
LIšINOVIć SARA
(1 Nastup)
Shotokan Karate Klub Postojna
4.00
točke
86
LONčARIč ZOJA
(1 Nastup)
Karate klub Seki
3.00
točke
87
LUKIć IVANA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
2.00
točke
88
MAGAJNA MAšA
(2 Vd)
Karate Klub Mawashi Postojna
8.00
točke
89
MAKITAN ANđELA
(2 Vd)
Karate Klub Mawashi Postojna
4.00
točke
90
MAVSAR TAJDA
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
7.00
točke
91
MEDIĆ ADELA
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
12.00
točke
92
MERC MAJA
(3 nastupi)
Karate klub Šiška
8.50
točke
93
MILJATOVIĆ ANDJELA
(3 nastupi)
Karate klub Seki
11.00
točke
94
MLAKAR NIKA
(3 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
8.50
točke
95
MLAKAR NIKA
(2 Vd)
Karate društvo Loče
6.00
točke
96
MOLNAR ELIZABETA
(3 nastupi)
Karate Klub Ljubljana
14.00
točke
97
MUZIK TAšA MAU
(2 Vd)
Karate Klub Shotokan Kranj
11.00
točke
98
NADIŽAR LANA TISA
(5 nastupi)
Karate Klub Kranj
17.50
točke
99
NIšANDžIć IVANA
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
8.00
točke
100
NOVAK EMA
(1 Nastup)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2.50
točke
101
NOVAK SARA
(6 nastupi)
Karate klub Seki
21.00
točke
102
OSMANAJ DORENTINA
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Postojna
12.00
točke
103
PAVšIč HANA
(3 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
10.00
točke
104
PETAN ELA
(6 nastupi)
Karate Klub Brežice
19.50
točke
105
PETKOVIĆ SAŠA
(2 Vd)
Karate Klub Brežice
9.00
točke
106
PETKOVIć TJAšA
(3 nastupi)
Karate Klub Brežice
9.00
točke
107
PETRIč REBECCA LANA
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
6.00
točke
108
PISNIK MAJA MARI
(1 Nastup)
Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1.00
točke
109
PLEVNIK LALITA
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
točke
110
PLOHL TAJA
(3 nastupi)
Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
9.00
točke
111
POLAK NIKA
(1 Nastup)
Športno Društvo Dinamik Celje
1.00
točke
112
POLAK TIA
(5 nastupi)
Karate Klub Kranj
18.00
točke
113
POLANEC MIRIAM
(1 Nastup)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
2.00
točke
114
POTISK LAURA
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
12.00
točke
115
PURIĆ ADRIJANA
(2 Vd)
Karate klub Sokol
6.00
točke
116
RADIć MANJA
(2 Vd)
Karate Klub Ljubljana
5.00
točke
117
RAUTER HANNAH VELA
(2 Vd)
Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7.00
točke
118
REBOLJ MANCA
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
10.00
točke
119
REPIČ JERCA
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
12.00
točke
120
RIOSA NOVAK KAJA
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
2.00
točke
121
ROJS JANA
(2 Vd)
Karate klub WKSA Duplek
12.00
točke
122
ROJS VITA
(1 Nastup)
Karate klub WKSA Duplek
3.00
točke
123
ROM ZUPANC EMA
(2 Vd)
Karate Klub Nestor
6.00
točke
124
RUDOLF NIKA
(1 Nastup)
Karate klub Velenje
2.00
točke
125
RUDONJIč MARIJA
(1 Nastup)
Karate Klub Postojna
3.00
točke
126
SALKIć LARA
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
1.00
točke
127
SARA MARUšA
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
4.00
točke
128
SAVANOVIć LANA
(1 Nastup)
Shotokan Karate Klub Grosuplje
1.00
točke
129
SAVKOVIć IVANA
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Postojna
4.00
točke
130
SELJAK JULIJA
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
1.00
točke
131
SEREC EVA
(2 Vd)
Karate Klub Sho-Kan Apače
3.00
točke
132
SEVER ANA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
2.00
točke
133
ŠKRABLIN TARA
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
5.50
točke
134
SKUHALA ZOJA
(1 Nastup)
Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5.00
točke
135
SODIN LARA
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
11.00
točke
136
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA
(4 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
18.50
točke
137
STOJANOVIć GLORIA
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Postojna
5.00
točke
138
ŠTUCIN AJDA
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
3.00
točke
139
TEKAVC MAšA
(3 nastupi)
Karate Klub Cerknica
10.00
točke
140
TOMAžIč EVA
(3 nastupi)
Karate klub Seki
11.00
točke
141
TOPOLOVEC KAJA
(3 nastupi)
Karate Klub Žalec
12.00
točke
142
UGOVšEK ALENKA
(3 nastupi)
Karate Klub Žalec
8.00
točke
143
VAHTAR LARA
(1 Nastup)
Karate Klub Zmaj
3.00
točke
144
VALENčAK NELI
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
15.00
točke
145
VANOVŠEK ZOJA.
(3 nastupi)
Karate klub Seki
11.00
točke
146
ZAGER HANA
(3 nastupi)
Karate klub Velenje
14.00
točke
147
ZEčIRI LORNA
(2 Vd)
Karate Klub Murska Sobota
3.50
točke
148
ŽERJAV NUšA
(3 nastupi)
Karate Klub Polzela
18.00
točke
149
ŽIBRET ZALA MARIA
(3 nastupi)
Karate Klub Ljubljana
15.00
točke
150
ZORIć ANđELA
(1 Nastup)
Društvo Za Borilne Veščine Piran
6.00
točke
151
ŽUGMAN LANA
(1 Nastup)
Karate klub WKSA Duplek
2.00
točke
152
ZUPANčIč NANA
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
5.50
točke
Prijava
Korisničko ime
Zaporka
Zaboravili ste zaporku?
Registracija novog kluba
e-Karate SEMAFOR
e-Karate SEMAFOR
Sponzori