Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 ADAMIč TIMON (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
2 BAŠIČ FEKONJA MAI (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00 točk
3 BATIć NASER (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 4.00 točk
4 BELE LUKA (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 10.00 točk
5 BLATNIK TAŠ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
6 BOJC JAKOB (1 nastop) Karate Klub Postojna 3.00 točk
7 BOROVNIK NIK (2 nastopa) Karate klub Velenje 11.00 točk
8 BOŽIČ AMADEJ (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 točk
9 BOŽIČ CENE (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točk
10 BREMEC ALJAŽ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 4.00 točk
11 BRITOVŠEK MARCEL (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.00 točk
12 BULJUBAŠIĆ KENAN (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 4.00 točk
13 BURLAK ANDRAŽ (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
14 ČEH ALEŠ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 1.00 točk
15 ČESEN BORIS (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
16 ČESNIK DENIS (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točk
17 ČIMžAR ALEKS (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 3.00 točk
18 ČUčEK MIšEL (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 1.00 točk
19 ČULIBRK JAN (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
20 DONKO MATIC (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
21 ERŽEN ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
22 FILIPIČ MARK (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 6.00 točk
23 FILIPOVIć ENEJ (1 nastop) Karate Klub Žalec 5.00 točk
24 GAČIČ ALEKSANDER (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
25 GANZITTI NOAH (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.00 točk
26 GOLEŽ PETER (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
27 GORENŠEK VID (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.50 točk
28 GORIŠEK MATEJ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 4.00 točk
29 GRAČNAR JAN (1 nastop) Karate Klub Nestor 2.00 točk
30 GRIL BLAž (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
31 GRIVEC TILEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.00 točk
32 GRZINČIČ VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
33 HARALOVIČ DANIEL (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
34 HERMAN BENJAMIN (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 3.00 točk
35 HLASTEC KIAN (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
36 HMELAK TIBOR (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 točk
37 HVALA ALJAŽ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.00 točk
38 ISAKOVIĆ ALEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
39 JANJIĆ. SAŠA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.50 točk
40 JELENKO BENJAMIN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 točk
41 JORDAN TIMOTEJ (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA 6.00 točk
42 JURAJA VINKO (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 3.00 točk
43 KABASHAJ ENDRIT (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.00 točk
44 KERŠIČ AHLIN ŽAN (1 nastop) Karate Klub Kranj 6.00 točk
45 KLEMENČIČ TAJ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 4.00 točk
46 KLOBASA ALEKS (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 7.00 točk
47 KLOBASA BLAŽ (2 nastopa) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 7.00 točk
48 KOLšEK KLEMEN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točk
49 KOŠMRLJ ERIK TEO (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.50 točk
50 KRAČUN RENE (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
51 KRAJNC MIHA (2 nastopa) Karate Klub Selnica Ob Dravi 6.00 točk
52 KRIžAJ ALEKSANDER (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
53 KRŽIŠNIK GAL (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
54 KRŽIŠNIK LAN (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
55 KUNST NEJC (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
56 KUNŠTEK NEJC (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
57 LAMI ALTRIN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
58 LAVRIČ DAVID MATIJA (1 nastop) Karate Klub Brežice 5.00 točk
59 LENART LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.50 točk
60 LIPIČ MAJ (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točk
61 LIPIČ ŽAK (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točk
62 LIPOVŠEK AMADEJ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
63 LORBER MAJ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
64 MAKAROV ILLYA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 4.00 točk
65 MALEŠEVIČ MIŠO (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
66 MALI NACE (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
67 MARKULJEVIČ MARKO (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
68 MARKULJEVIČ UROŠ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.00 točk
69 MEDVED MAKS (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.50 točk
70 MERC JANEZ (1 nastop) Karate Klub Šiška 1.00 točk
71 MIHELIČ MAJ (1 nastop) Karate Klub Cerknica 5.00 točk
72 MILJANOVIČ MARKO (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.00 točk
73 MILJATOVIČ ALEKSA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 5.00 točk
74 MLAKAR JAN (1 nastop) Karate društvo Loče 3.00 točk
75 MLAKAR LUKA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 6.00 točk
76 MLAKAR NEJC (1 nastop) Karate društvo Loče 2.00 točk
77 MOČNIK TIMI (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 6.00 točk
78 MUR LUC (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
79 OČKO GAL (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
80 OGRIS ŽAK (1 nastop) Karate Klub Mislinja 1.00 točk
81 ORNIK NINO (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točk
82 PEPIć NIKO DANIJEL (1 nastop) Društvo Za Borilne Veščine Piran 2.00 točk
83 PETERNEL ŽAN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točk
84 PEZDEVŠEK LIAM (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 točk
85 PIRMAN GAL (1 nastop) Karate Klub Zmaj 1.00 točk
86 PIžMOHT ARIJAN (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 3.00 točk
87 PLOšINJAK TADEJ (1 nastop) Karate Klub Radvanje 5.00 točk
88 PODKRIŽNIK LUKA (1 nastop) Karate društvo Loče 2.00 točk
89 PODPEČAN LAN (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00 točk
90 POLAK ŽAN (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 3.00 točk
91 POŽARNIK KNEZ GAL (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 točk
92 POŽARNIK KNEZ VID (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 6.00 točk
93 PRAH TILEN (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 6.00 točk
94 RAKOVNIK SVEN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
95 REIHS JAKA (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 6.00 točk
96 RIOSA NOVAK TILEN (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.50 točk
97 ROBEK MARK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
98 ROLA LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točk
99 RUTAR DENNIS DEAN (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
100 SADIKOVIć AJDIN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
101 ŠAJNOVIČ NEJC (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 2.00 točk
102 SEDEJ ANDRAŽ (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
103 ŠEHIĆ DENIS (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
104 SETNIČAR NEJC (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
105 SKALIč BRIN (1 nastop) Karate Klub Petrovče 1.00 točk
106 SKALICKY GAL (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
107 ŠKOFLANC NICK (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.00 točk
108 ŠKOFLJANC ZAK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
109 SLUGA JURE (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 5.00 točk
110 ŠMARČAN SIMON (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
111 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 3.00 točk
112 SODIN LEON (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 6.00 točk
113 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
114 STERNIŠA NEJC (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 5.00 točk
115 STEYER VID (1 nastop) Karate Klub Sho-Kan Apače 1.00 točk
116 ŠTIGL GAŠPER (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 točk
117 STOJADINOVIć TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 2.50 točk
118 STOJANOVIć MARKO (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točk
119 STOJNIĆ MAIK (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točk
120 SUŠA ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Žalec 4.00 točk
121 TAMŠE NIKLAS (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
122 TAVžELJ VIDAL (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 4.00 točk
123 TOMC NACE (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.00 točk
124 TOMC VITO (1 nastop) Karate Klub Žalec 4.00 točk
125 TOPOLOVEC DOMEN (1 nastop) Karate Klub Branik Maribor 5.00 točk
126 TRONTELJ TAI (1 nastop) Karate Klub Cerknica 3.00 točk
127 VALIŠER TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 6.00 točk
128 VALNER TIM (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
129 VANOVŠEK ENEJ, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.00 točk
130 VEBERIč FILIP JAKOB (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 5.00 točk
131 VILFAN MATEJ (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.50 točk
132 VRELLA YLL (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 3.00 točk
133 ZARIČ VID (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 11.00 točk
134 ZBIL GREGA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 2.00 točk
135 ŽIBRET BOR (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
136 ŽUMER JAKOB (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.00 točk
# Tekmovalec Točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
2 ALETIĆ EMRA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 točk
3 ANTONIN KLARA (1 nastop) Karate Klub Virtus Duplica 2.00 točk
4 AUDIč VITA (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 2.50 točk
5 BABIČ ANA (1 nastop) Karate društvo Loče 3.00 točk
6 BAŠAR EMA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 3.00 točk
7 BASAR MARUŠA (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 3.50 točk
8 BERGANT LAURA (1 nastop) Karate Klub Polzela 5.00 točk
9 BERTONCELJ RUžICA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
10 BIKIČ TIANA (1 nastop) Karate Klub Polzela 5.00 točk
11 BIZJAK LEDERER LEJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
12 BREZOVNIK TISA JERNEA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 5.00 točk
13 CARLI MARUšA SARA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
14 CEKOV VANNA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 2.00 točk
15 CENTRIH ALEKSANDRA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.00 točk
16 ČERU JERNEJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
17 ČEŠAREK SIMONA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.00 točk
18 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.50 točk
19 DEBELJAK HANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 4.00 točk
20 ĐAKOVIć LARA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.50 točk
21 ETEROVIč MAšA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 7.00 točk
22 GANZITTI NIA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
23 GLAVINA MRAK REBEKA (1 nastop) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 2.00 točk
24 GRAJFONER LEVEC MAJA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
25 GRBIĆ ANEA (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točk
26 HABJAN NUšA (1 nastop) Karate Klub Postojna 4.00 točk
27 HORVAT ZALA (1 nastop) Karate-do Klub Ptuj 1.00 točk
28 HORVATIČ KATJA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 5.00 točk
29 HRAŠČANEC TAJA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 točk
30 HRIBAR GAJA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 7.00 točk
31 HUMAR GAJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točk
32 IBRIĆ AMINA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.00 točk
33 IVANČIČ KIARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 točk
34 JAKOB KUKOVIČ TIA (1 nastop) Karate klub Velenje 2.00 točk
35 JANŽEKOVIČ NUšA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.00 točk
36 JANŽEKOVIČ TIJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.00 točk
37 JEROT NEŽA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.00 točk
38 JESENEK ROJŠEK ANEJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00 točk
39 JEVŠENAK ALINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 točk
40 JOšT ZALA (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
41 JOVANOVIĆ LANA (1 nastop) Karate klub Velenje 5.00 točk
42 KOLANDER EVA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
43 KONTREC ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
44 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
45 KRAMBERGER LARA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00 točk
46 KRISTIć KAROLINA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.50 točk
47 KRUMPAK TINKARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
48 KVAS TJAŠA (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.00 točk
49 LAKNER MAJA (1 nastop) Karate Klub Brežice 1.00 točk
50 LAMPIČ ANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
51 LAVRIČ SARA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.50 točk
52 LEBEN TINKARA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 9.00 točk
53 LIKAR ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
54 LONČARIČ ZOJA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.00 točk
55 MAKITAN ANđELA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
56 MEDIĆ ADELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
57 MERC MAJA (1 nastop) Karate Klub Šiška 2.50 točk
58 MILJATOVIĆ ANDJELA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
59 MLAKAR NIKA (1 nastop) Karate društvo Loče 2.00 točk
60 MLAKAR NIKA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 6.50 točk
61 MOLNAR ELIZABETA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
62 NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.00 točk
63 NIŠANDŽIČ IVANA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
64 NOVAK SARA, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
65 OSMANAJ DORENTINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 6.00 točk
66 PAVŠIČ HANA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točk
67 PETAN ELA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 9.00 točk
68 PETKOVIĆ SAŠA (1 nastop) Karate Klub Brežice 5.00 točk
69 PETKOVIĆ TJAŠA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
70 PETRIČ REBECCA LANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
71 PISNIK MAJA MARI (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točk
72 PLOHL TAJA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 točk
73 POLAK NIKA (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 točk
74 POLAK TIA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 8.00 točk
75 POTISK LAURA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točk
76 PURIĆ ADRIJANA (1 nastop) Karate klub Sokol 3.00 točk
77 RADIĆ MANJA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
78 RAUTER HANNAH VELA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.00 točk
79 REBOLJ MANCA (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.00 točk
80 REPIČ JERCA (1 nastop) Karate Klub Kranj 6.00 točk
81 ROM ZUPANC EMA (1 nastop) Karate Klub Nestor 3.00 točk
82 SALKIČ LARA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.00 točk
83 SELJAK JULIJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
84 SEREC EVA (1 nastop) Karate Klub Sho-Kan Apače 2.00 točk
85 ŠKRABLIN TARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
86 SKUHALA ZOJA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 5.00 točk
87 SODIN LARA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.00 točk
88 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
89 TEKAVC MAŠA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 4.00 točk
90 TOMAŽIČ EVA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.00 točk
91 TOPOLOVEC KAJA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
92 UGOVšEK ALENKA (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.00 točk
93 VALENČAK NELI (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 točk
94 VANOVŠEK ZOJA. (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
95 ZAGER HANA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.00 točk
96 ŽERJAV NUŠA (1 nastop) Karate Klub Polzela 6.00 točk
97 ŽIBRET ZALA MARIA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 5.00 točk
98 ZORIČ ANĐELA (1 nastop) Društvo Za Borilne Veščine Piran 6.00 točk
99 ZUPANčIč NANA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve