Posamezno KUMITE - DEČKI


# Tekmovalec Točke
1 VALIšER TIMOTEJ (3 nastopi) Karate klub Selnica ob Dravi 17.00
2 KOLšEK KLEMEN (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.00
3 BELE LUKA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 15.00
4 JELENKO BENJAMIN (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00
5 STOJADINOVIć TIMOTEJ (3 nastopi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 12.00
6 ZBIL GREGA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 12.00
7 HVALA ALJAž (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 10.00
8 FILIPIč MARK (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00
9 DERčA BENJAMIN ALEKSEJ (3 nastopi) Karate Klub Polzela 9.50
10 GORENšEK VID (3 nastopi) Karate klub Seki 9.00
11 GOVEJŠEK ANŽE (3 nastopi) Karate Klub Nestor 9.00
12 HMELAK TIBOR (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00
13 ROLA LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 8.00
14 MLAKAR LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00
15 MOZETIČ-KERIN JAN (2 nastopa) Karate Klub Postojna 8.00
16 ŠTELCER LUKA (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 6.00
17 TRATNIK ALEN (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 6.00
18 CESTNIK EMILIJO (2 nastopa) Karate Klub Nestor 5.00
19 GRIVEC TILEN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.00
20 PIžMOHT ARIJAN (2 nastopa) Karate Klub Hrastnik 5.00
21 STOJANOVIć MARKO (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00
22 ŠULIGOJ ALJAž (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00
23 TEPEŠ OLIVER (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.00
24 MIHELIč MAJ (1 nastop) Karate Klub Cerknica 4.00
25 PODPEčAN MAJ (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00
26 BREMEC ALJAž (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00
27 LENART LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00
28 DRNOVšEK ENEJ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00
29 LIPIč MAJ (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 3.00
30 BRELIH ŽAN (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00
31 TOMC NACE (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.00
32 BOžIč TADEJ (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 2.00
33 BAUMAN GAL (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00
34 CEKOV TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.00
35 NAGODE JANEZ (1 nastop) Karate Klub Vrhnika 1.00
36 MUJIć VEDAD (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00
37 KOREN GAšPER (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00
38 MARINKOVIč ANžE (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00
39 LAMI ALTRIN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00
40 CVELBAR TILEN (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve