Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 AHEJ GREGA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 točk
2 AKSENTIč NASTAS (3 nastopi) Karate Klub Postojna 5.20 točk
3 ARSENIć PETAR (1 nastop) Karate Klub Postojna 0.90 točk
4 AVDIBAšIć DžENAN (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO 2.00 točk
5 BANOVIć NIL (1 nastop) Karate klub Lev 1.00 točk
6 BARL MAJ (1 nastop) Karate Klub Petrovče 2.80 točk
7 BAUMAN GAL (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 2.10 točk
8 BELE LUKA (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.20 točk
9 BENJAMIN ALEKSEJ (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.20 točk
10 BLATNIK TAŠ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.50 točk
11 BOGDANOSKI GABRIEL (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.20 točk
12 BOROVNIK NIK (2 nastopa) Karate klub Velenje 9.90 točk
13 BOžIč BENO (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 0.90 točk
14 BREMEC ALJAž (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 0.90 točk
15 BREZOČNIK JAN (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 12.8 točk
16 BRLEK ROK (1 nastop) Karate klub Lev 4.80 točk
17 CERJAK JAKA (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 0.90 točk
18 ČIMžAR ALEKS (1 nastop) Karate klub Šenčur 1.00 točk
19 ČRNčEC ANEL (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.10 točk
20 ČUčEK MIšEL (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.50 točk
21 DEBELJAK GAšPER (1 nastop) Karate klub Šenčur 1.00 točk
22 DOLAR ŽAN TICIJAN (1 nastop) Karate Klub Virtus Duplica 3.20 točk
23 DOLINŠEK ALEKSANDER (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 točk
24 FLIS ANDREJ (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
25 GAAL JAKA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 20.4 točk
26 GABRIJELčIč LAN (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 4.10 točk
27 GAVRIĆ MARTIN (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
28 GOLEŠ LAN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točk
29 GOLEž PETER (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
30 GORENAK GAL (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 točk
31 GORENC DENIS (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 9.60 točk
32 GORIŠEK MATEJ (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.40 točk
33 GORJUP AžBE (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 0.90 točk
34 GOSTIć STEFAN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točk
35 GRADIŠNIK BOŠTJAN (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
36 GRIL BLAž (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.80 točk
37 GRIVEC TILEN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 3.60 točk
38 GRZINČIČ VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.50 točk
39 HAJRULAI. LUAN (1 nastop) Karate klub Seki 1.00 točk
40 HALILI ADRIAN (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 2.80 točk
41 HARALOVIć DANIEL (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 0.90 točk
42 HERMAN BENJAMIN (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 1.00 točk
43 HLASTEC KIAN (2 nastopa) Karate klub Seki 9.60 točk
44 HMELAK TIBOR (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 točk
45 HRIBERNIK GAL (1 nastop) Karate Klub Cerknica 0.70 točk
46 HUDALES TOMAž (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 11.2 točk
47 HUSIĆ DAVUD (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
48 HUSIć TIAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
49 HVALA ALJAž (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
50 ISAKOVIć KENAN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 15.4 točk
51 JANžEKOVIč ALEN (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.80 točk
52 JELEN GAL (1 nastop) Karate klub Velenje 2.00 točk
53 JELENKO BENJAMIN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.80 točk
54 JEVšEVAR GAšPER (1 nastop) Karate klub Radeče 1.50 točk
55 JEVŠNIK BEN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.50 točk
56 JEVšOVAR URH (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.20 točk
57 JOKSIMOVIć STEFAN (2 nastopa) Karate Klub Žalec 14.40 točk
58 JORDAN TIMOTEJ (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 13.4 točk
59 JURAJA VINKO (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 10.00 točk
60 KERŠIČ AHLIN ŽAN (2 nastopa) Karate Klub Kranj 18.00 točk
61 KLEMENčIč KRISTJAN (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 5.30 točk
62 KLOBASA ALEKS (5 nastopov) Karate Klub Radenci Shotokan 31.9 točk
63 KLOBASA BLAž (3 nastopi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 14.10 točk
64 KOKOL LUKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
65 KOKOL PINO (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
66 KOKOTEC MARTIN (3 nastopi) Karate Klub Žalec 10.00 točk
67 KOLšEK KLEMEN (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točk
68 KOLšEK MAJ (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00 točk
69 KOREN MIHA (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 4.00 točk
70 KORITNIK JERNEJ (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.60 točk
71 KOšIR BOR (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
72 KOŠMRLJ ERIK TEO (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 2.80 točk
73 KOžELJ ALEKS (1 nastop) Karate Klub Petrovče 1.00 točk
74 KRAJNC MIHA (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 3.60 točk
75 KRAMAR VILI (1 nastop) Karate klub Radeče 3.00 točk
76 KRŽIŠNIK GAL (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.6 točk
77 KUNST NEJC (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 10.00 točk
78 KUNšTEK NEJC (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.80 točk
79 LESNIKA ŽAN LUKA (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 3.10 točk
80 LIPOVšEK AMADEJ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.40 točk
81 MARIč REM (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 9.60 točk
82 MARKULJEVIć MARKO (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 4.20 točk
83 MARKULJEVIć UROš (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 10.3 točk
84 MAVSAR TADEJ (2 nastopa) Karate klub Seki 5.50 točk
85 MEDVED MAKS (2 nastopa) Karate Klub Žalec 6.00 točk
86 MERC JANEZ (1 nastop) Karate klub Lev 2.20 točk
87 MEšANOVIć BENJAMIN (2 nastopa) Karate klub Velenje 3.00 točk
88 MIHELIč MAJ (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.70 točk
89 MILEV MATEJ (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00 točk
90 MILJATOVIČ ALEKSA (2 nastopa) Karate klub Seki 9.00 točk
91 MITROVIć VELJKO (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.50 točk
92 MLAKAR NEJC (1 nastop) Karate društvo Loče 0.90 točk
93 MOčNIK TIMI (4 nastopi) Karate Klub Petrovče 18 točk
94 MOHENSKI ROBI (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00 točk
95 MRGOLE NIK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.00 točk
96 MUJKANOVIć AJDIN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.60 točk
97 MUR LUC (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 3.60 točk
98 OBLAK DAVID KERIM (1 nastop) Karate klub Lev 0.70 točk
99 OBLAK TJAž (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.20 točk
100 OČKO GAL (2 nastopa) Karate klub Velenje 2.50 točk
101 OŠTIR RAVNJAK BRIN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
102 PALIć ADIS (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.80 točk
103 PAšIć ADAM (3 nastopi) Karate klub Velenje 6.00 točk
104 PAšIć ISAK (1 nastop) Karate klub Velenje 1.80 točk
105 PETERNEL ŽAN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 točk
106 PLASKAN JURIJ (3 nastopi) Karate Klub Žalec 11.60 točk
107 PLOšINJAK TADEJ (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 5.20 točk
108 PODKRIžNIK LUKA (2 nastopa) Karate društvo Loče 3.90 točk
109 POGAčAR JAKA (1 nastop) Karate klub Lev 1.80 točk
110 POžARNIK GAL (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 3.30 točk
111 POŽARNIK KNEZ VID (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 1.20 točk
112 PRAH TILEN (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.00 točk
113 PRIMOžIč TIT (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 9.60 točk
114 RADAKOVIć MILOš (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
115 RADIć LUKA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.90 točk
116 RAKOVNIK SVEN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 10.3 točk
117 REIHS JAKA (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.00 točk
118 RIOSA NOVAK TILEN (2 nastopa) Karate Klub Polzela 6.30 točk
119 ROBEK MARK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.80 točk
120 ROLA LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 4.70 točk
121 RUTAR DENIS (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.10 točk
122 SALKIć ALMIN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.20 točk
123 SARAJLIć ELDIN (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 točk
124 ŠEHIć DENIS (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 3.60 točk
125 SEVER PETER (1 nastop) Karate klub Lev 3.20 točk
126 SKALICKY GAL (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 2.40 točk
127 SKOTNIK NEJC (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točk
128 ŠKRABLIN PATRIK (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 točk
129 SLUGA JURE (3 nastopi) Karate klub Seki 7.30 točk
130 ŠMARčAN SIMON (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
131 SMREKAR MATIC (1 nastop) Karate klub Lev 3.20 točk
132 SODIN LEON (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 9.00 točk
133 ŠTEFANIČ VAL (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.50 točk
134 STENDLER KLANJšEK ŽAN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
135 ŠTERN TILEN (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO 1.50 točk
136 STERNIšA NEJC (5 nastopov) Karate klub Seki 36.8 točk
137 SUBOTIć FILIP (2 nastopa) Karate Klub Postojna 6.00 točk
138 SUšA ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.60 točk
139 SVJETLANOVIć RAJKO (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 točk
140 TALER JAKA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Bohinj 22.4 točk
141 TAMŠE MARINIČ NIKLAS (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 71 točk
142 TEPEž MATIJA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
143 TOPOLOVEC DOMEN (1 nastop) KARATE KLUB BRANIK 2.40 točk
144 TRATNIK ALEN (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.70 točk
145 TRBOVšEK ŽIGA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 6.60 točk
146 VALENčAK MIHAEL (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.20 točk
147 VALIšER TIMOTEJ (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 2.40 točk
148 VALNER TIM (4 nastopi) Društvo Za Karate Celje 14.30 točk
149 VANOVŠEK ENEJ (2 nastopa) Karate klub Seki 2.40 točk
150 VATOVEC ERNEST (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 0.70 točk
151 VEčERIN TARAS (1 nastop) Karate klub Sokol 1.00 točk
152 VNUK ALEKS (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
153 ŽAGAR MITJA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
154 ZARIč VID (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 9.90 točk
155 ZBIL GREGA (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 1.20 točk
156 ŽIBRET BOR (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 4.80 točk
157 ZIDAR DOMEN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 21.6 točk
158 ZLATKOV TEODOR (1 nastop) Karate Klub Radvanje 10.8 točk
159 ŽUMER JAKOB (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 4.20 točk
160 ZUPANEC TIM (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.60 točk
# Tekmovalec Točke
1 AVDIBAšIć ALDIJANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.70 točk
2 AVDIć EMIRA (1 nastop) Karate klub Seki 0.90 točk
3 AVžNER ZOJA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 8.40 točk
4 BAJUK EVA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.40 točk
5 BALDžIEV TANJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.70 točk
6 BARBARIč BRITA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.00 točk
7 BAšAR EMA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 11.40 točk
8 BELE LEA (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 1.00 točk
9 BERGANT LAURA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 5.90 točk
10 BEšIć LANA (4 nastopi) Karate Klub Postojna 7.50 točk
11 BETON KLARA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 2.60 točk
12 BIZJAK LEDERER LEJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 točk
13 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 nastop) Karate klub Sokol 1.00 točk
14 CARLI PIA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.80 točk
15 CEKOVA VANNA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.00 točk
16 CENTRIH ALEKSANDRA (1 nastop) Karate klub Velenje 1.60 točk
17 ČERU JERNEJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.70 točk
18 CESAR PIA (2 nastopa) Karate klub Velenje 14.8 točk
19 ČEšAREK SIMONA (2 nastopa) Karate klub Seki 2.10 točk
20 ČESKO KAJA (2 nastopa) Karate klub Velenje 5.20 točk
21 ČUHALEV NADJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.70 točk
22 ČVOROVIć ALEKSANDRA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 točk
23 DEBELJAK HANA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 14.6 točk
24 DEBELJAK MARJETA (1 nastop) Karate klub Šenčur 0.70 točk
25 DROBNJAK MARINA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.10 točk
26 ĐAKOVIć LARA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 5.20 točk
27 ĐAKOVIć TIANA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 točk
28 ĐOGIć EMA (1 nastop) Karate klub Velenje 0.70 točk
29 ETEROVIč MAšA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 6.4 točk
30 FAJFER LANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.80 točk
31 GALIČ NASTJA (1 nastop) Karate Klub Brežice 3.20 točk
32 GANZITTI NIA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 20.3 točk
33 GLAVNIK ZARA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
34 GODNIč ANJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 7.20 točk
35 GOLAč AJDA (2 nastopa) Karate klub Seki 4.80 točk
36 GRAJFONER LEVEC MAJA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.80 točk
37 HA SOFIA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 1.20 točk
38 HABERL BARBARA (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 15.60 točk
39 HABERL URšA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 29.7 točk
40 HABJAN NUšA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 5.20 točk
41 HORVATIč KATJA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 2.60 točk
42 HORVATIč URšULA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
43 HOTZL MAšA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
44 HRAščANEC NIKA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 0.90 točk
45 HRAščANEC TAJA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točk
46 HRIBAR GAJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točk
47 HUSIĆ DALILA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
48 IVANČIČ KIARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.50 točk
49 JANžEKOVIč NUšA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 točk
50 JANžEKOVIč TIJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.80 točk
51 JELENKO NINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.50 točk
52 JEROT NEŽA (3 nastopi) Karate klub Seki 9.00 točk
53 JESENEK ROJšEK ANEJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.60 točk
54 JEVšENAK ALINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 točk
55 JOšT ZALA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 0.90 točk
56 JOVANOVIć LANA (1 nastop) Karate klub Velenje 1.00 točk
57 JOZIč ELLA (1 nastop) Karate klub Velenje 6.00 točk
58 KENDA MAšA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.20 točk
59 KOBAL LEA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 točk
60 KOLANDER EVA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.20 točk
61 KONTREC ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 točk
62 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 4.20 točk
63 KOTNIK ANJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.3 točk
64 KRAMBERGER LARA (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.20 točk
65 KRAMBERGER ZALA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.00 točk
66 KRISTIć KAROLINA (1 nastop) Karate klub Seki 2.20 točk
67 KURBEGOVIć EDNA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 0.90 točk
68 KUTIJA ALJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.10 točk
69 KVAS TJAšA (2 nastopa) Karate Klub Žalec 7.70 točk
70 LAMPIč ANA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 7.20 točk
71 LANA REBECCA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.80 točk
72 LEBEN TINKARA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.40 točk
73 LIKAR ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
74 LIšINOVIć ELMA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 2.40 točk
75 MAGAJNA MAšA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 9 točk
76 MARTINA ZOJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 4.90 točk
77 MAVSAR TAJDA (1 nastop) Karate klub Seki 2.00 točk
78 MEDIĆ ADELA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 8.20 točk
79 MEDIĆ AMELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.50 točk
80 MERC MAJA (1 nastop) Karate klub Šiška 0.70 točk
81 MILJATOVIĆ ANDJELA (2 nastopa) Karate klub Seki 5.00 točk
82 MLAKAR NIKA (2 nastopa) Karate društvo Loče 4.80 točk
83 MOLNAR ELIZABETA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 14.6 točk
84 MUHAREMOVIć ŠUHRA (3 nastopi) Karate klub Velenje 8.40 točk
85 MUZIK TAšA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 8.40 točk
86 NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 10.5 točk
87 NOVAK SARA (1 nastop) Karate klub Seki 2.40 točk
88 NOVAK SARA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.40 točk
89 OSMANAJ DORENTINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 3.60 točk
90 PEčEK MAšA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
91 PETAN ELA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.40 točk
92 PETKOVIĆ SAŠA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 7.20 točk
93 PLAVčAK ALEKSANDRA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.20 točk
94 POLAK TIA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 6.80 točk
95 POTISK LAURA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 15.6 točk
96 PUčKO KAJA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
97 PUčKO NIKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
98 PUšNIK LINA (1 nastop) Karate Klub Žalec 7.20 točk
99 RADAKOVIć JANA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 2.60 točk
100 RADIć MANJA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.70 točk
101 REBOLJ MANCA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.40 točk
102 REPIČ JERCA (1 nastop) Karate Klub Kranj 8.2 točk
103 RIOSA NOVAK KAJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.60 točk
104 RISTIć TJAšA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 9.60 točk
105 RUDONJIč MARIJA (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
106 SALKIć LARA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 2.00 točk
107 SARAJLIć ADELISA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 točk
108 SAVANOVIć LANA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 točk
109 ŠENICA NIKA (4 nastopi) Karate Klub Polzela 18.00 točk
110 SEVER ANA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.40 točk
111 SIMONIč MAšA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 12.80 točk
112 ŠKRABLIN TARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.20 točk
113 SMILJAN KITI (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 18 točk
114 SODIN LARA (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.20 točk
115 STANKO SARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 4.80 točk
116 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
117 TEKAVC MAšA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.80 točk
118 TEPEš KAROLINA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točk
119 TOMAžIč EVA (2 nastopa) Karate klub Seki 2.10 točk
120 TOPOLOVEC KAJA (2 nastopa) Karate Klub Žalec 4.90 točk
121 TORKAR AJDA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 2.20 točk
122 UGOVšEK ALENKA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.10 točk
123 VALENčAK NELI (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 točk
124 VANOVŠEK ZOJA. (1 nastop) Karate klub Seki 3.00 točk
125 VATOVEC JAGODA (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.50 točk
126 VERčKO ANA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 točk
127 ZAGER HANA (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.80 točk
128 ŽERJAV NUšA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 7.60 točk
129 ŽIBRET ZALA MARIA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 12.9 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve