Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 AKSENTIČ NASTAS (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
2 AVDIBAŠIĆ DŽENAN (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA 2.00 točk
3 BARL MAJ (1 nastop) Karate Klub Petrovče 2.80 točk
4 BOROVNIK NIK (1 nastop) Karate klub Velenje 7.20 točk
5 GAAL JAKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 12.8 točk
6 GORIŠEK MATEJ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 6.40 točk
7 GRIL BLAž (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.80 točk
8 GRIVEC TILEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
9 GRZINČIČ VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.50 točk
10 HLASTEC KIAN (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
11 HMELAK TIBOR (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 točk
12 HVALA ALJAŽ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.60 točk
13 ISAKOVIĆ KENAN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 14.4 točk
14 JANžEKOVIč ALEN (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.80 točk
15 JELEN GAL (1 nastop) Karate klub Velenje 2.00 točk
16 JELENKO BENJAMIN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 6.00 točk
17 JEVšEVAR GAšPER (1 nastop) Karate klub Radeče 1.50 točk
18 JEVŠNIK BEN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.50 točk
19 JURAJA VINKO (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 10.00 točk
20 KERŠIČ AHLIN ŽAN (2 nastopa) Karate Klub Kranj 18.00 točk
21 KLOBASA ALEKS (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 17.1 točk
22 KLOBASA BLAŽ (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 5.60 točk
23 KOKOTEC MARTIN (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.20 točk
24 KOLšEK KLEMEN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.40 točk
25 KOREN MIHA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 4.00 točk
26 KRAJNC MIHA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 3.60 točk
27 KRAMAR VILI (1 nastop) Karate klub Radeče 3.00 točk
28 KUNST NEJC (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 9.00 točk
29 MAVSAR TADEJ (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.50 točk
30 MEDVED MAKS (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.40 točk
31 MILEV MATEJ (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.00 točk
32 MILJATOVIČ ALEKSA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
33 MOČNIK TIMI (3 nastopi) Karate Klub Petrovče 14.4 točk
34 MUR LUC (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
35 PALIč ADIS (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.80 točk
36 PAŠIČ ADAM (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.00 točk
37 PODKRIŽNIK LUKA (1 nastop) Karate društvo Loče 1.80 točk
38 POŽARNIK KNEZ GAL (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.40 točk
39 PRAH TILEN (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.00 točk
40 RADIĆ LUKA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 4.80 točk
41 RIOSA NOVAK TILEN (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.20 točk
42 ROLA LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točk
43 SARAJLIć ELDIN (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 točk
44 ŠEHIĆ DENIS (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
45 SLUGA JURE (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.40 točk
46 SODIN LEON (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 6.00 točk
47 ŠTEFANIČ VAL (1 nastop) Karate klub Velenje 1.50 točk
48 STERNIŠA NEJC (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 23 točk
49 SUBOTIč FILIP (1 nastop) Karate Klub Postojna 4.00 točk
50 TALER JAKA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 19.2 točk
51 TAMŠE NIKLAS (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 67.9 točk
52 TOPOLOVEC DOMEN (1 nastop) Karate Klub Branik Maribor 2.40 točk
53 TRBOVŠEK ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.80 točk
54 VALENČAK MIHAEL (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.80 točk
55 VALIŠER TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 2.40 točk
56 VALNER TIM (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 11.20 točk
57 ZARIČ VID (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 4.80 točk
# Tekmovalec Točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 točk
2 AVŽNER ZOJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 7.20 točk
3 BAŠAR EMA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 7.80 točk
4 BERGANT LAURA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.80 točk
5 BEŠIČ LANA (2 nastopa) Karate Klub Postojna 4.00 točk
6 CEKOV VANNA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.00 točk
7 GALIČ NASTJA (1 nastop) Karate Klub Brežice 3.20 točk
8 GANZITTI NIA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 14.8 točk
9 GOLAČ AJDA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.40 točk
10 HABERL BARBARA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 7.20 točk
11 HABJAN NUšA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.80 točk
12 HRIBAR GAJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točk
13 JANŽEKOVIČ NUšA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 točk
14 JANŽEKOVIČ TIJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.80 točk
15 JELENKO NINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 točk
16 JEROT NEŽA (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 8.00 točk
17 JEVŠENAK ALINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 6.00 točk
18 JOZIČ ELLA (1 nastop) Karate klub Velenje 6.00 točk
19 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
20 KVAS TJAŠA (1 nastop) Karate Klub Žalec 5.60 točk
21 LEBEN TINKARA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.40 točk
22 MEDIĆ ADELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
23 MILJATOVIĆ ANDJELA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.00 točk
24 MLAKAR NIKA (1 nastop) Karate društvo Loče 2.40 točk
25 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.20 točk
26 MUZIK TAŠA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.40 točk
27 NOVAK SARA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.40 točk
28 PETKOVIĆ SAŠA (1 nastop) Karate Klub Brežice 4.80 točk
29 POLAK TIA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 6.80 točk
30 REBOLJ MANCA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.40 točk
31 RIOSA NOVAK KAJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.60 točk
32 SARAJLIć ADELISA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 točk
33 ŠENICA NIKA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 14.40 točk
34 SIMONIČ MAšA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 12.80 točk
35 SODIN LARA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 2.40 točk
36 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
37 TOPOLOVEC KAJA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.80 točk
38 TORKAR AJDA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 1.50 točk
39 VALENČAK NELI (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.00 točk
40 VATOVEC JAGODA (1 nastop) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 1.50 točk
41 VERČKO ANA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 točk
42 ZAGER HANA (1 nastop) Karate klub Velenje 2.40 točk
43 ŽERJAV NUŠA (1 nastop) Karate Klub Polzela 5.60 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve