Competitors

List of all competitors with points achieved



# Competitor Club Points
1 AHEJ GREGA (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 points
2 AKSENTIČ NASTAS (3 appear) Karate Klub Postojna 5.20 points
3 ARSENIć PETAR (1 performance) Karate Klub Postojna 0.90 points
4 AVDIBAŠIĆ DžENAN (1 performance) KARATE KLUB BUSHIDO 2.00 points
5 BANOVIć NIL (1 performance) Karate klub Lev 1.00 points
6 BARL MAJ (1 performance) Karate Klub Petrovče 2.80 points
7 BAUMAN GAL (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 2.10 points
8 BELE LUKA (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.20 points
9 BLATNIK TAŠ (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.50 points
10 BOGDANOSKI GABRIEL (1 performance) Karate Klub Ljubljana 1.20 points
11 BOROVNIK NIK (2 appears) Karate klub Velenje 9.90 points
12 BOžIč BENO (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 0.90 points
13 BREMEC ALJAŽ (1 performance) Shotokan Karate Klub Bohinj 0.90 points
14 BREZOČNIK JAN (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 12.8 points
15 BRLEK ROK (1 performance) Karate klub Lev 4.80 points
16 CERJAK JAKA (1 performance) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 0.90 points
17 ČIMžAR ALEKS (1 performance) Karate klub Šenčur 1.00 points
18 ČRNčEC ANEL (1 performance) Karate Klub Radvanje 3.10 points
19 ČUčEK MIšEL (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.50 points
20 DEBELJAK GAšPER (1 performance) Karate klub Šenčur 1.00 points
21 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (1 performance) Karate Klub Polzela 1.20 points
22 DOLAR ŽAN TICIJAN (1 performance) Karate Klub Virtus Duplica 3.20 points
23 DOLINŠEK ALEKSANDER (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 points
24 FLIS ANDREJ (1 performance) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 points
25 GAAL JAKA (3 appear) Karate Klub Radvanje 20.4 points
26 GABRIJELČIČ LAN (2 appears) Karate Klub Ljubljana 4.10 points
27 GAVRIĆ MARTIN (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 points
28 GOLEŠ LAN (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 points
29 GOLEŽ PETER (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
30 GORENAK GAL (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 points
31 GORENC DENIS (1 performance) Karate Klub Hrastnik 9.60 points
32 GORIŠEK MATEJ (1 performance) Karate Klub Ljubljana 6.40 points
33 GORJUP AžBE (1 performance) Karate Klub Trbovlje 0.90 points
34 GOSTIĆ STEFAN (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 points
35 GRADIŠNIK BOŠTJAN (1 performance) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 points
36 GRIL BLAž (1 performance) Karate Klub Postojna 2.80 points
37 GRIVEC TILEN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 3.60 points
38 GRZINČIČ VID (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.50 points
39 HAJRULAI. LUAN, (1 performance) Karate klub Seki 1.00 points
40 HALILI ADRIAN (2 appears) Karate Klub Ljubljana 2.80 points
41 HARALOVIČ DANIEL (1 performance) Karate Klub Trbovlje 0.90 points
42 HERMAN BENJAMIN (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 1.00 points
43 HLASTEC KIAN (2 appears) Karate klub Seki 9.60 points
44 HMELAK TIBOR (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 points
45 HRIBERNIK GAL (1 performance) Karate Klub Cerknica 0.70 points
46 HUDALES TOMAŽ (2 appears) Karate Klub Ljubljana 11.2 points
47 HUSIĆ DAVUD (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
48 HUSIć TIAN (1 performance) Karate Klub Cerknica 1.00 points
49 HVALA ALJAŽ (2 appears) Karate Klub Trbovlje 6.00 points
50 ISAKOVIĆ KENAN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 15.4 points
51 JANžEKOVIč ALEN (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.80 points
52 JELEN GAL (1 performance) Karate klub Velenje 2.00 points
53 JELENKO BENJAMIN (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.80 points
54 JEVšEVAR GAšPER (1 performance) Karate klub Radeče 1.50 points
55 JEVŠNIK BEN (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.50 points
56 JEVŠOVAR URH (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.20 points
57 JOKSIMOVIĆ STEFAN (2 appears) Karate Klub Žalec 14.40 points
58 JORDAN TIMOTEJ (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 13.4 points
59 JURAJA VINKO (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 10.00 points
60 KERŠIČ AHLIN ŽAN (2 appears) Karate Klub Kranj 18.00 points
61 KLEMENčIč KRISTJAN (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 5.30 points
62 KLOBASA ALEKS (5 appearances) Karate Klub Radenci Shotokan 31.9 points
63 KLOBASA BLAŽ (3 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 14.10 points
64 KOKOL LUKA (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.40 points
65 KOKOL PINO (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.20 points
66 KOKOTEC MARTIN (3 appear) Karate Klub Žalec 10.00 points
67 KOLšEK KLEMEN (2 appears) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 points
68 KOLšEK MAJ (1 performance) Karate Klub Žalec 1.00 points
69 KOREN MIHA (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 4.00 points
70 KORITNIK JERNEJ (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.60 points
71 KOšIR BOR (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.40 points
72 KOŠMRLJ ERIK TEO (2 appears) Karate Klub Ljubljana 2.80 points
73 KOžELJ ALEKS (1 performance) Karate Klub Petrovče 1.00 points
74 KRAJNC MIHA (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 3.60 points
75 KRAMAR VILI (1 performance) Karate klub Radeče 3.00 points
76 KRŽIŠNIK GAL, (1 performance) Karate Klub Ljubljana 6.6 points
77 KUNST NEJC (3 appear) Društvo Za Karate Celje 10.00 points
78 KUNŠTEK NEJC (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.80 points
79 LESNIKA ŽAN LUKA (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 3.10 points
80 LIPOVŠEK AMADEJ (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.40 points
81 MARIČ REM (1 performance) Shotokan Karate Klub Grosuplje 9.60 points
82 MARKULJEVIČ MARKO (2 appears) Karate Klub Trbovlje 4.20 points
83 MARKULJEVIČ UROŠ (2 appears) Karate Klub Trbovlje 10.3 points
84 MAVSAR TADEJ (2 appears) Karate klub Seki 5.50 points
85 MEDVED MAKS (2 appears) Karate Klub Žalec 6.00 points
86 MERC JANEZ (1 performance) Karate klub Lev 2.20 points
87 MEŠANOVIČ BENJAMIN (2 appears) Karate klub Velenje 3.00 points
88 MIHELIČ MAJ (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.70 points
89 MILEV MATEJ (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00 points
90 MILJATOVIČ ALEKSA, (2 appears) Karate klub Seki 9.00 points
91 MITROVIć VELJKO (1 performance) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.50 points
92 MLAKAR NEJC (1 performance) Karate društvo Loče 0.90 points
93 MOČNIK TIMI (4 appear) Karate Klub Petrovče 18 points
94 MOHENSKI ROBI (1 performance) Karate Klub Žalec 1.00 points
95 MRGOLE NIK (1 performance) Karate Klub Trbovlje 1.00 points
96 MUJKANOVIĆ AJDIN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 5.60 points
97 MUR LUC (2 appears) Karate Klub Radvanje 3.60 points
98 OBLAK DAVID KERIM (1 performance) Karate klub Lev 0.70 points
99 OBLAK TJAž (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 3.20 points
100 OČKO GAL (2 appears) Karate klub Velenje 2.50 points
101 OŠTIR RAVNJAK BRIN (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
102 PALIč ADIS (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 1.80 points
103 PAŠIČ ADAM (3 appear) Karate klub Velenje 6.00 points
104 PAŠIĆ ISAK (1 performance) Karate klub Velenje 1.80 points
105 PETERNEL ŽAN (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 points
106 PLASKAN JURIJ (3 appear) Karate Klub Žalec 11.60 points
107 PLOšINJAK TADEJ (2 appears) Karate Klub Radvanje 5.20 points
108 PODKRIŽNIK LUKA (2 appears) Karate društvo Loče 3.90 points
109 POGAčAR JAKA (1 performance) Karate klub Lev 1.80 points
110 POŽARNIK KNEZ GAL (2 appears) Športno Društvo Dinamik Celje 3.30 points
111 POŽARNIK KNEZ VID (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 1.20 points
112 PRAH TILEN (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.00 points
113 PRIMOŽIČ TIT (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 9.60 points
114 RADAKOVIć MILOš (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.20 points
115 RADIĆ LUKA (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.90 points
116 RAKOVNIK SVEN (2 appears) Društvo Za Karate Celje 10.3 points
117 REIHS JAKA (1 performance) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.00 points
118 RIOSA NOVAK TILEN (2 appears) Karate Klub Polzela 6.30 points
119 ROBEK MARK (1 performance) Karate Klub Trbovlje 1.80 points
120 ROLA LUKA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 4.70 points
121 RUTAR DENNIS DEAN (1 performance) Karate Klub Radvanje 3.10 points
122 SALKIĆ ALMIN (1 performance) Karate Klub Trbovlje 3.20 points
123 SARAJLIć ELDIN (1 performance) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 points
124 ŠEHIĆ DENIS (2 appears) Karate Klub Trbovlje 3.60 points
125 SEVER PETER (1 performance) Karate klub Lev 3.20 points
126 SKALICKY GAL (2 appears) Društvo Za Karate Celje 2.40 points
127 SKOTNIK NEJC (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 points
128 ŠKRABLIN PATRIK (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 points
129 SLUGA JURE (3 appear) Karate klub Seki 7.30 points
130 ŠMARČAN SIMON (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
131 SMREKAR MATIC (1 performance) Karate klub Lev 3.20 points
132 SODIN LEON (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 9.00 points
133 ŠTEFANIČ VAL (2 appears) Karate klub Velenje 4.50 points
134 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
135 ŠTERN TILEN (1 performance) KARATE KLUB BUSHIDO 1.50 points
136 STERNIŠA NEJC (5 appearances) Karate klub Seki 36.8 points
137 SUBOTIč FILIP (2 appears) Karate Klub Postojna 6.00 points
138 SUŠA ŽIGA (1 performance) Karate Klub Žalec 3.60 points
139 SVJETLANOVIĆ RAJKO (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 points
140 TALER JAKA (2 appears) Shotokan Karate Klub Bohinj 22.4 points
141 TAMŠE MARINIČ NIKLAS (2 appears) Karate Klub Radenci Shotokan 71 points
142 TEPEŽ MATIJA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
143 TOPOLOVEC DOMEN (1 performance) KARATE KLUB BRANIK 2.40 points
144 TRATNIK ALEN (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.70 points
145 TRBOVŠEK ŽIGA (2 appears) Karate Klub Polzela 6.60 points
146 VALENČAK MIHAEL (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.20 points
147 VALIŠER TIMOTEJ (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 2.40 points
148 VALNER TIM (4 appear) Društvo Za Karate Celje 14.30 points
149 VANOVŠEK ENEJ, (2 appears) Karate klub Seki 2.40 points
150 VATOVEC ERNEST (1 performance) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 0.70 points
151 VEčERIN TARAS (1 performance) Karate klub Sokol 1.00 points
152 VNUK ALEKS (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.20 points
153 ŽAGAR MITJA (1 performance) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 points
154 ZARIČ VID (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 9.90 points
155 ZBIL GREGA (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 1.20 points
156 ŽIBRET BOR (2 appears) Karate Klub Ljubljana 4.80 points
157 ZIDAR DOMEN (3 appear) Karate Klub Trbovlje 21.6 points
158 ZLATKOV TEODOR (1 performance) Karate Klub Radvanje 10.8 points
159 ŽUMER JAKOB (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 4.20 points
160 ZUPANEC TIM (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.60 points
# Competitor Points
1 ABRAM ZOJA MARTINA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 4.90 points
2 AVDIBAšIć ALDIJANA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.70 points
3 AVDIĆ EMIRA (1 performance) Karate klub Seki 0.90 points
4 AVŽNER ZOJA (2 appears) Karate Klub Polzela 8.40 points
5 BAJUK EVA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 1.40 points
6 BALDžIEV TANJA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.70 points
7 BARBARIČ BRITA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 1.00 points
8 BAŠAR EMA (3 appear) Karate Klub Shotokan Kranj 11.40 points
9 BELE LEA (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 1.00 points
10 BERGANT LAURA (3 appear) Karate Klub Polzela 5.90 points
11 BEŠIČ LANA (4 appear) Karate Klub Postojna 7.50 points
12 BETON KLARA (2 appears) Karate Klub Radvanje 2.60 points
13 BIZJAK LEDERER LEJA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 points
14 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 performance) Karate klub Sokol 1.00 points
15 CARLI PIA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.80 points
16 CEKOV VANNA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.00 points
17 CENTRIH ALEKSANDRA (1 performance) Karate klub Velenje 1.60 points
18 ČERU JERNEJA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.70 points
19 CESAR PIA (2 appears) Karate klub Velenje 14.8 points
20 ČEŠAREK SIMONA (2 appears) Karate klub Seki 2.10 points
21 ČESKO KAJA (2 appears) Karate klub Velenje 5.20 points
22 ČUHALEV NADJA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.70 points
23 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 points
24 DEBELJAK HANA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 14.6 points
25 DEBELJAK MARJETA (1 performance) Karate klub Šenčur 0.70 points
26 DROBNJAK MARINA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.10 points
27 ĐAKOVIć LARA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 5.20 points
28 ĐAKOVIć TIANA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 points
29 ĐOGIĆ EMA (1 performance) Karate klub Velenje 0.70 points
30 ETEROVIč MAšA (3 appear) Karate Klub Kranj 6.4 points
31 FAJFER LANA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.80 points
32 GALIČ NASTJA (1 performance) Karate Klub Brežice 3.20 points
33 GANZITTI NIA (3 appear) Karate Klub Radvanje 20.3 points
34 GLAVNIK ZARA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.20 points
35 GODNIČ ANJA (2 appears) Karate Klub Kranj 7.20 points
36 GOLAČ AJDA (2 appears) Karate klub Seki 4.80 points
37 GRAJFONER LEVEC MAJA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 1.80 points
38 HABERL BARBARA (4 appear) Karate Klub Trbovlje 15.60 points
39 HABERL URšA (2 appears) Karate Klub Trbovlje 29.7 points
40 HABJAN NUšA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 5.20 points
41 HORVATIČ KATJA (2 appears) Karate Klub Radvanje 2.60 points
42 HORVATIč URšULA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.20 points
43 HOTZL MAšA (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.40 points
44 HRAŠČANEC NIKA (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 0.90 points
45 HRAŠČANEC TAJA (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 points
46 HRIBAR GAJA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 points
47 HUSIĆ DALILA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
48 IVANČIČ KIARA (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.50 points
49 JANŽEKOVIČ NUšA (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 points
50 JANŽEKOVIČ TIJA (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.80 points
51 JELENKO NINA (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.50 points
52 JEROT NEŽA (3 appear) Karate klub Seki 9.00 points
53 JESENEK ROJŠEK ANEJA (1 performance) Karate Klub Polzela 3.60 points
54 JEVŠENAK ALINA (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 points
55 JOšT ZALA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 0.90 points
56 JOVANOVIĆ LANA (1 performance) Karate klub Velenje 1.00 points
57 JOZIČ ELLA (1 performance) Karate klub Velenje 6.00 points
58 KENDA MAŠA (1 performance) Karate klub Velenje 3.20 points
59 KOBAL - PAHOR LEA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 points
60 KOLANDER EVA (1 performance) Karate Klub Trbovlje 1.20 points
61 KONTREC ALJA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 points
62 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 appears) Karate Klub Trbovlje 4.20 points
63 KOTNIK ANJA (2 appears) Karate Klub Kranj 4.3 points
64 KRAMBERGER LARA (1 performance) Karate Klub Polzela 1.20 points
65 KRAMBERGER ZALA (1 performance) Karate Klub Polzela 2.00 points
66 KRISTIć KAROLINA (1 performance) Karate klub Seki 2.20 points
67 KURBEGOVIĆ EDNA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 0.90 points
68 KUTIJA ALJA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 2.10 points
69 KVAS TJAŠA (2 appears) Karate Klub Žalec 7.70 points
70 LAMPIČ ANA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 7.20 points
71 LEBEN TINKARA (2 appears) Karate Klub Kranj 4.40 points
72 LIKAR ALJA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 points
73 LIŠINOVIĆ ELMA (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 2.40 points
74 MAGAJNA MAšA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 9 points
75 MAVSAR TAJDA (1 performance) Karate klub Seki 2.00 points
76 MEDIĆ ADELA (2 appears) Društvo Za Karate Celje 8.20 points
77 MEDIĆ AMELA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.50 points
78 MERC MAJA (1 performance) Karate klub Šiška 0.70 points
79 MILJATOVIĆ ANDJELA, (2 appears) Karate klub Seki 5.00 points
80 MLAKAR NIKA (2 appears) Karate društvo Loče 4.80 points
81 MOLNAR ELIZABETA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 14.6 points
82 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (3 appear) Karate klub Velenje 8.40 points
83 MUZIK TAŠA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 8.40 points
84 NADIŽAR LANA TISA (2 appears) Karate Klub Kranj 10.5 points
85 NOVAK SARA (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.40 points
86 NOVAK SARA, (1 performance) Karate klub Seki 2.40 points
87 OSMANAJ DORENTINA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 3.60 points
88 PEčEK MAšA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.20 points
89 PETAN ELA (3 appear) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.40 points
90 PETKOVIĆ SAŠA (2 appears) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 7.20 points
91 PETRIČ REBECCA LANA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.80 points
92 PLAVČAK ALEKSANDRA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.20 points
93 POLAK TIA (2 appears) Karate Klub Kranj 6.80 points
94 POTISK LAURA (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 15.6 points
95 PUČKO KAJA (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.40 points
96 PUČKO NIKA (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.40 points
97 PUŠNIK LINA (1 performance) Karate Klub Žalec 7.20 points
98 RADAKOVIĆ JANA (2 appears) Karate Klub Radvanje 2.60 points
99 RADIĆ MANJA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.70 points
100 REBOLJ MANCA (2 appears) Karate Klub Kranj 3.40 points
101 REPIČ JERCA (1 performance) Karate Klub Kranj 8.2 points
102 RIOSA NOVAK KAJA (1 performance) Karate Klub Polzela 3.60 points
103 RISTIĆ TJAŠA (2 appears) Karate Klub Kranj 9.60 points
104 RUDONJIĆ MARIJA (1 performance) Karate Klub Postojna 1.00 points
105 SALKIČ LARA (2 appears) Karate Klub Trbovlje 2.00 points
106 SARAJLIć ADELISA (1 performance) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 points
107 SAVANOVIć LANA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 points
108 ŠENICA NIKA (4 appear) Karate Klub Polzela 18.00 points
109 SEVER ANA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.40 points
110 SIMONIČ MAšA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 12.80 points
111 ŠKRABLIN TARA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.20 points
112 SMILJAN KITI (2 appears) Karate Klub Trbovlje 18 points
113 SODIN LARA (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.20 points
114 STANKO SARA (1 performance) Shotokan Karate Klub Grosuplje 4.80 points
115 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
116 TEKAVC MAŠA (1 performance) Karate Klub Cerknica 1.80 points
117 TEPEŠ KAROLINA (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 points
118 TOMAŽIČ EVA (2 appears) Karate klub Seki 2.10 points
119 TOPOLOVEC KAJA (2 appears) Karate Klub Žalec 4.90 points
120 TORKAR AJDA (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 2.20 points
121 UGOVšEK ALENKA (1 performance) Karate Klub Žalec 2.10 points
122 VALENČAK NELI (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 points
123 VANOVŠEK ZOJA. (1 performance) Karate klub Seki 3.00 points
124 VATOVEC JAGODA (1 performance) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.50 points
125 VELA RAUTER SOFIA HA (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 1.20 points
126 VERČKO ANA (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 points
127 ZAGER HANA (2 appears) Karate klub Velenje 4.80 points
128 ŽERJAV NUŠA (3 appear) Karate Klub Polzela 7.60 points
129 ŽIBRET ZALA MARIA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 12.9 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve