Natjecatelji

Popis svih natjecatelja s postignutim bodovima



# Natjecatelj Klub točke
1 AHEJ GREGA (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 točke
2 AKSENTIč NASTAS (3 nastupi) Karate Klub Postojna 5.20 točke
3 ARSENIć PETAR (1 Nastup) Karate Klub Postojna 0.90 točke
4 AVDIBAšIć DžENAN (1 Nastup) KARATE KLUB BUSHIDO 2.00 točke
5 BANOVIć NIL (1 Nastup) Karate klub Lev 1.00 točke
6 BARL MAJ (1 Nastup) Karate Klub Petrovče 2.80 točke
7 BAUMAN GAL (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 2.10 točke
8 BELE LUKA (2 Vd) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.20 točke
9 BLATNIK TAŠ (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.50 točke
10 BOGDANOSKI GABRIEL (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 1.20 točke
11 BOROVNIK NIK (2 Vd) Karate klub Velenje 9.90 točke
12 BOžIč BENO (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 0.90 točke
13 BREMEC ALJAž (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Bohinj 0.90 točke
14 BREZOČNIK JAN (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 12.8 točke
15 BRLEK ROK (1 Nastup) Karate klub Lev 4.80 točke
16 CERJAK JAKA (1 Nastup) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 0.90 točke
17 ČIMžAR ALEKS (1 Nastup) Karate klub Šenčur 1.00 točke
18 ČRNčEC ANEL (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 3.10 točke
19 ČUčEK MIšEL (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.50 točke
20 DEBELJAK GAšPER (1 Nastup) Karate klub Šenčur 1.00 točke
21 DERčA BENJAMIN ALEKSEJ (1 Nastup) Karate Klub Polzela 1.20 točke
22 DOLAR ŽAN TICIJAN (1 Nastup) Karate Klub Virtus Duplica 3.20 točke
23 DOLINŠEK ALEKSANDER (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 točke
24 FLIS ANDREJ (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točke
25 GAAL JAKA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 20.4 točke
26 GABRIJELčIč LAN (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 4.10 točke
27 GAVRIĆ MARTIN (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točke
28 GOLEŠ LAN (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točke
29 GOLEž PETER (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
30 GORENAK GAL (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.20 točke
31 GORENC DENIS (1 Nastup) Karate Klub Hrastnik 9.60 točke
32 GORIŠEK MATEJ (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 6.40 točke
33 GORJUP AžBE (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 0.90 točke
34 GOSTIć STEFAN (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točke
35 GRADIŠNIK BOŠTJAN (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točke
36 GRIL BLAž (1 Nastup) Karate Klub Postojna 2.80 točke
37 GRIVEC TILEN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 3.60 točke
38 GRZINČIČ VID (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.50 točke
39 HAJRULAI. LUAN (1 Nastup) Karate klub Seki 1.00 točke
40 HALILI ADRIAN (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 2.80 točke
41 HARALOVIć DANIEL (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 0.90 točke
42 HERMAN BENJAMIN (1 Nastup) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 1.00 točke
43 HLASTEC KIAN (2 Vd) Karate klub Seki 9.60 točke
44 HMELAK TIBOR (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 točke
45 HRIBERNIK GAL (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 0.70 točke
46 HUDALES TOMAž (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 11.2 točke
47 HUSIĆ DAVUD (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
48 HUSIć TIAN (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 1.00 točke
49 HVALA ALJAž (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 6.00 točke
50 ISAKOVIć KENAN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 15.4 točke
51 JANžEKOVIč ALEN (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.80 točke
52 JELEN GAL (1 Nastup) Karate klub Velenje 2.00 točke
53 JELENKO BENJAMIN (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.80 točke
54 JEVšEVAR GAšPER (1 Nastup) Karate klub Radeče 1.50 točke
55 JEVŠNIK BEN (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.50 točke
56 JEVšOVAR URH (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.20 točke
57 JOKSIMOVIć STEFAN (2 Vd) Karate Klub Žalec 14.40 točke
58 JORDAN TIMOTEJ (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 13.4 točke
59 JURAJA VINKO (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 10.00 točke
60 KERŠIČ AHLIN ŽAN (2 Vd) Karate Klub Kranj 18.00 točke
61 KLEMENčIč KRISTJAN (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 5.30 točke
62 KLOBASA ALEKS (5 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 31.9 točke
63 KLOBASA BLAž (3 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 14.10 točke
64 KOKOL LUKA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.40 točke
65 KOKOL PINO (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.20 točke
66 KOKOTEC MARTIN (3 nastupi) Karate Klub Žalec 10.00 točke
67 KOLšEK KLEMEN (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točke
68 KOLšEK MAJ (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.00 točke
69 KOREN MIHA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 4.00 točke
70 KORITNIK JERNEJ (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 1.60 točke
71 KOšIR BOR (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.40 točke
72 KOŠMRLJ ERIK TEO (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 2.80 točke
73 KOžELJ ALEKS (1 Nastup) Karate Klub Petrovče 1.00 točke
74 KRAJNC MIHA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 3.60 točke
75 KRAMAR VILI (1 Nastup) Karate klub Radeče 3.00 točke
76 KRŽIŠNIK GAL (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 6.6 točke
77 KUNST NEJC (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 10.00 točke
78 KUNšTEK NEJC (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 1.80 točke
79 LESNIKA ŽAN LUKA (1 Nastup) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 3.10 točke
80 LIPOVšEK AMADEJ (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.40 točke
81 MARIč REM (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Grosuplje 9.60 točke
82 MARKULJEVIć MARKO (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 4.20 točke
83 MARKULJEVIć UROš (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 10.3 točke
84 MAVSAR TADEJ (2 Vd) Karate klub Seki 5.50 točke
85 MEDVED MAKS (2 Vd) Karate Klub Žalec 6.00 točke
86 MERC JANEZ (1 Nastup) Karate klub Lev 2.20 točke
87 MEšANOVIć BENJAMIN (2 Vd) Karate klub Velenje 3.00 točke
88 MIHELIč MAJ (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 2.70 točke
89 MILEV MATEJ (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00 točke
90 MILJATOVIČ ALEKSA (2 Vd) Karate klub Seki 9.00 točke
91 MITROVIć VELJKO (1 Nastup) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.50 točke
92 MLAKAR NEJC (1 Nastup) Karate društvo Loče 0.90 točke
93 MOčNIK TIMI (4 nastupi) Karate Klub Petrovče 18 točke
94 MOHENSKI ROBI (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.00 točke
95 MRGOLE NIK (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 1.00 točke
96 MUJKANOVIć AJDIN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 5.60 točke
97 MUR LUC (2 Vd) Karate Klub Radvanje 3.60 točke
98 OBLAK DAVID KERIM (1 Nastup) Karate klub Lev 0.70 točke
99 OBLAK TJAž (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 3.20 točke
100 OČKO GAL (2 Vd) Karate klub Velenje 2.50 točke
101 OŠTIR RAVNJAK BRIN (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
102 PALIć ADIS (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 1.80 točke
103 PAšIć ADAM (3 nastupi) Karate klub Velenje 6.00 točke
104 PAšIć ISAK (1 Nastup) Karate klub Velenje 1.80 točke
105 PETERNEL ŽAN (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 točke
106 PLASKAN JURIJ (3 nastupi) Karate Klub Žalec 11.60 točke
107 PLOšINJAK TADEJ (2 Vd) Karate Klub Radvanje 5.20 točke
108 PODKRIžNIK LUKA (2 Vd) Karate društvo Loče 3.90 točke
109 POGAčAR JAKA (1 Nastup) Karate klub Lev 1.80 točke
110 POžARNIK GAL (2 Vd) Športno Društvo Dinamik Celje 3.30 točke
111 POŽARNIK KNEZ VID (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 1.20 točke
112 PRAH TILEN (1 Nastup) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.00 točke
113 PRIMOžIč TIT (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 9.60 točke
114 RADAKOVIć MILOš (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.20 točke
115 RADIć LUKA (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.90 točke
116 RAKOVNIK SVEN (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 10.3 točke
117 REIHS JAKA (1 Nastup) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.00 točke
118 RIOSA NOVAK TILEN (2 Vd) Karate Klub Polzela 6.30 točke
119 ROBEK MARK (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 1.80 točke
120 ROLA LUKA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 4.70 točke
121 RUTAR DENIS (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 3.10 točke
122 SALKIć ALMIN (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 3.20 točke
123 SARAJLIć ELDIN (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 točke
124 ŠEHIć DENIS (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 3.60 točke
125 SEVER PETER (1 Nastup) Karate klub Lev 3.20 točke
126 SKALICKY GAL (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 2.40 točke
127 SKOTNIK NEJC (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točke
128 ŠKRABLIN PATRIK (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 točke
129 SLUGA JURE (3 nastupi) Karate klub Seki 7.30 točke
130 ŠMARčAN SIMON (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00 točke
131 SMREKAR MATIC (1 Nastup) Karate klub Lev 3.20 točke
132 SODIN LEON (2 Vd) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 9.00 točke
133 ŠTEFANIČ VAL (2 Vd) Karate klub Velenje 4.50 točke
134 STENDLER KLANJšEK ŽAN (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00 točke
135 ŠTERN TILEN (1 Nastup) KARATE KLUB BUSHIDO 1.50 točke
136 STERNIšA NEJC (5 nastupi) Karate klub Seki 36.8 točke
137 SUBOTIć FILIP (2 Vd) Karate Klub Postojna 6.00 točke
138 SUšA ŽIGA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 3.60 točke
139 SVJETLANOVIć RAJKO (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 točke
140 TALER JAKA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Bohinj 22.4 točke
141 TAMŠE MARINIČ NIKLAS (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 71 točke
142 TEPEž MATIJA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00 točke
143 TOPOLOVEC DOMEN (1 Nastup) KARATE KLUB BRANIK 2.40 točke
144 TRATNIK ALEN (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 2.70 točke
145 TRBOVšEK ŽIGA (2 Vd) Karate Klub Polzela 6.60 točke
146 VALENčAK MIHAEL (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.20 točke
147 VALIšER TIMOTEJ (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 2.40 točke
148 VALNER TIM (4 nastupi) Društvo Za Karate Celje 14.30 točke
149 VANOVŠEK ENEJ (2 Vd) Karate klub Seki 2.40 točke
150 VATOVEC ERNEST (1 Nastup) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 0.70 točke
151 VEčERIN TARAS (1 Nastup) Karate klub Sokol 1.00 točke
152 VNUK ALEKS (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.20 točke
153 ŽAGAR MITJA (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točke
154 ZARIč VID (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 9.90 točke
155 ZBIL GREGA (1 Nastup) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 1.20 točke
156 ŽIBRET BOR (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 4.80 točke
157 ZIDAR DOMEN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 21.6 točke
158 ZLATKOV TEODOR (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 10.8 točke
159 ŽUMER JAKOB (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 4.20 točke
160 ZUPANEC TIM (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 1.60 točke
# Natjecatelj točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 4.90 točke
2 AVDIBAšIć ALDIJANA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 2.70 točke
3 AVDIć EMIRA (1 Nastup) Karate klub Seki 0.90 točke
4 AVžNER ZOJA (2 Vd) Karate Klub Polzela 8.40 točke
5 BAJUK EVA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 1.40 točke
6 BALDžIEV TANJA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.70 točke
7 BARBARIč BRITA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 1.00 točke
8 BAšAR EMA (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 11.40 točke
9 BASKERA TJAšA (2 Vd) Karate Klub Kranj 9.60 točke
10 BELE LEA (1 Nastup) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 1.00 točke
11 BERGANT LAURA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 5.90 točke
12 BEšIć LANA (4 nastupi) Karate Klub Postojna 7.50 točke
13 BETON KLARA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 2.60 točke
14 BIZJAK LEDERER LEJA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 točke
15 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 Nastup) Karate klub Sokol 1.00 točke
16 CARLI PIA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.80 točke
17 CEKOVA VANNA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.00 točke
18 CENTRIH ALEKSANDRA (1 Nastup) Karate klub Velenje 1.60 točke
19 ČERU JERNEJA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.70 točke
20 CESAR PIA (2 Vd) Karate klub Velenje 14.8 točke
21 ČEšAREK SIMONA (2 Vd) Karate klub Seki 2.10 točke
22 ČESKO KAJA (2 Vd) Karate klub Velenje 5.20 točke
23 ČUHALEV NADJA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.70 točke
24 ČVOROVIć ALEKSANDRA (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 točke
25 DEBELJAK HANA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 14.6 točke
26 DEBELJAK MARJETA (1 Nastup) Karate klub Šenčur 0.70 točke
27 DROBNJAK MARINA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.10 točke
28 ĐAKOVIć LARA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 5.20 točke
29 ĐAKOVIć TIANA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 točke
30 ĐOGIć EMA (1 Nastup) Karate klub Velenje 0.70 točke
31 ETEROVIč MAšA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 6.4 točke
32 FAJFER LANA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.80 točke
33 GALIČ NASTJA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 3.20 točke
34 GANZITTI NIA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 20.3 točke
35 GLAVNIK ZARA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.20 točke
36 GODNIč ANJA (2 Vd) Karate Klub Kranj 7.20 točke
37 GOLAč AJDA (2 Vd) Karate klub Seki 4.80 točke
38 GRAJFONER LEVEC MAJA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 1.80 točke
39 HA VELA SOFIA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 1.20 točke
40 HABERL BARBARA (4 nastupi) Karate Klub Trbovlje 15.60 točke
41 HABERL URšA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 29.7 točke
42 HABJAN NUšA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 5.20 točke
43 HORVATIč KATJA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 2.60 točke
44 HORVATIč URšULA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.20 točke
45 HOTZL MAšA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.40 točke
46 HRAščANEC NIKA (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 0.90 točke
47 HRAščANEC TAJA (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točke
48 HRIBAR GAJA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točke
49 HUSIĆ DALILA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00 točke
50 IVANČIČ KIARA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.50 točke
51 JANžEKOVIč NUšA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 točke
52 JANžEKOVIč TIJA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.80 točke
53 JELENKO NINA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.50 točke
54 JEROT NEŽA (3 nastupi) Karate klub Seki 9.00 točke
55 JESENEK ROJšEK ANEJA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 3.60 točke
56 JEVšENAK ALINA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 točke
57 JOšT ZALA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 0.90 točke
58 JOVANOVIć LANA (1 Nastup) Karate klub Velenje 1.00 točke
59 JOZIč ELLA (1 Nastup) Karate klub Velenje 6.00 točke
60 KENDA MAšA (1 Nastup) Karate klub Velenje 3.20 točke
61 KOBAL PAHOR LEA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 točke
62 KOLANDER EVA (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 1.20 točke
63 KONTREC ALJA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 točke
64 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 4.20 točke
65 KOTNIK ANJA (2 Vd) Karate Klub Kranj 4.3 točke
66 KRAMBERGER LARA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 1.20 točke
67 KRAMBERGER ZALA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 2.00 točke
68 KRISTIć KAROLINA (1 Nastup) Karate klub Seki 2.20 točke
69 KURBEGOVIć EDNA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 0.90 točke
70 KUTIJA ALJA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 2.10 točke
71 KVAS TJAšA (2 Vd) Karate Klub Žalec 7.70 točke
72 LAMPIč ANA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 7.20 točke
73 LEBEN TINKARA (2 Vd) Karate Klub Kranj 4.40 točke
74 LIKAR ALJA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točke
75 LIšINOVIć ELMA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Postojna 2.40 točke
76 MAGAJNA MAšA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 9 točke
77 MAVSAR TAJDA (1 Nastup) Karate klub Seki 2.00 točke
78 MEDIĆ ADELA (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 8.20 točke
79 MEDIĆ AMELA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.50 točke
80 MERC MAJA (1 Nastup) Karate klub Šiška 0.70 točke
81 MILJATOVIĆ ANDJELA (2 Vd) Karate klub Seki 5.00 točke
82 MLAKAR NIKA (2 Vd) Karate društvo Loče 4.80 točke
83 MOLNAR ELIZABETA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 14.6 točke
84 MUHAREMOVIć ŠUHRA (3 nastupi) Karate klub Velenje 8.40 točke
85 MUZIK TAšA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 8.40 točke
86 NADIŽAR LANA TISA (2 Vd) Karate Klub Kranj 10.5 točke
87 NOVAK SARA (1 Nastup) Karate klub Seki 2.40 točke
88 NOVAK SARA (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.40 točke
89 OSMANAJ DORENTINA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 3.60 točke
90 PEčEK MAšA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.20 točke
91 PETAN ELA (3 nastupi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.40 točke
92 PETKOVIĆ SAŠA (2 Vd) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 7.20 točke
93 PETRIč REBECCA LANA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.80 točke
94 PLAVčAK ALEKSANDRA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 1.20 točke
95 POLAK TIA (2 Vd) Karate Klub Kranj 6.80 točke
96 POTISK LAURA (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 15.6 točke
97 PUčKO KAJA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.40 točke
98 PUčKO NIKA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.40 točke
99 PUšNIK LINA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 7.20 točke
100 RADAKOVIć JANA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 2.60 točke
101 RADIć MANJA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 2.70 točke
102 REBOLJ MANCA (2 Vd) Karate Klub Kranj 3.40 točke
103 REPIČ JERCA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 8.2 točke
104 RIOSA NOVAK KAJA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 3.60 točke
105 RUDONJIč MARIJA (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.00 točke
106 SALKIć LARA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 2.00 točke
107 SARAJLIć ADELISA (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 točke
108 SAVANOVIć LANA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 1.20 točke
109 ŠENICA NIKA (4 nastupi) Karate Klub Polzela 18.00 točke
110 SEVER ANA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.40 točke
111 SIMONIč MAšA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 12.80 točke
112 ŠKRABLIN TARA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 1.20 točke
113 SMILJAN KITI (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 18 točke
114 SODIN LARA (2 Vd) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.20 točke
115 STANKO SARA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Grosuplje 4.80 točke
116 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
117 TEKAVC MAšA (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 1.80 točke
118 TEPEš KAROLINA (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točke
119 TOMAžIč EVA (2 Vd) Karate klub Seki 2.10 točke
120 TOPOLOVEC KAJA (2 Vd) Karate Klub Žalec 4.90 točke
121 TORKAR AJDA (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 2.20 točke
122 UGOVšEK ALENKA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.10 točke
123 VALENčAK NELI (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 točke
124 VANOVŠEK ZOJA. (1 Nastup) Karate klub Seki 3.00 točke
125 VATOVEC JAGODA (1 Nastup) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.50 točke
126 VERčKO ANA (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 točke
127 ZAGER HANA (2 Vd) Karate klub Velenje 4.80 točke
128 ŽERJAV NUšA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 7.60 točke
129 ŽIBRET ZALA MARIA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 12.9 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve